۴ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۵
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 84239474
۰ نفر

برچسب‌ها

قربانی: مجمع انتخاباتی هیات فوتبال فضای آرامی داشت

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال سایپا، گفت: علی‌رغم اتفاقاتی که از دور می‌دیدیم، مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران فضای آرامی داشت.

به گزارش ایرنا؛ «پیروز قربانی» روز دوشنبه در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران و در خصوص نحوه برگزاری این جلسه، اظهار داشت: این مجمع علی‌رغم اتفاقاتی که از دور می‌دیدیم خوب بود و فضای آرامی داشت.

او درباره برگزاری این جلسه پشت درهای بسته و عدم شفافیت آن، تصریح کرد: موضوع خاصی در این جلسه ندیدم اما بالاخره باید در اساسنامه انتخابات تجدید نظر شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا انتخاب مجدد «حبیب‌الله شیرازی» به‌عنوان ریاست هیات فوتبال استان تهران برای بار سوم عجیب است یا خیر، عنوان کرد: اعضای مجمع این رای‌ها را دادند. به نظرم همه‌چیز شفاف بود و من موضوع خاصی ندیدم.

مربی تیم فوتبال سایپا در مورد رای نیاوردن «نیما نکیسا» به عنوان یک فرد فوتبالی و شباهت این مجمع به مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال، گفت: به نظرم اگر سیستم ما قرار است رو به بهبودی رود، باید تغییر کند. در مورد اساسنامه، اطلاعات و تخصصی ندارم اما طبیعتا کسی که قبلا در فدراسیون کار کرده، شانس بیشتری نسبت به بقیه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =