۴ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۰
کد خبرنگار: 1936
کد خبر: 84239389
۰ نفر

برچسب‌ها

۸۳۰ میلیون تومان برای تصفیه خانه تویسرکان هزینه شده است

همدان- ایرنا- معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: اعتبارات در نظر گرفته شده برای طرح تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب تویسرکان یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است که تاکنون ۸۳۰ میلیون تومان در مرحله اجرای این طرح هزینه شده است.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی آبفای همدان، فرهاد بختیاری فر از پوشش ۱۰۰ هزار نفری تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب تویسرکان خبر داد و افزود: این تصفیه خانه ۲ روستای عین آباد و رود آور را نیز زیرپوشش قرار می دهد.

وی با بیان اینکه شبکه جمع آوری فاضلاب شهر تویسرکان به گونه ای طراحی شده که علاوه بر بخشی از شهر تویسرکان این ۲ روستا را زیر پوشش قرار می دهد خاطرنشان کرد: مرحله نخست طرح مرتبط با روستای رودآور در حال حاضر با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله تحویل موقت قرار دارد.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به اینکه این طرح در ۲ مرحله طراحی شده است، اظهار داشت: پیمانکار مربوطه به منظور اجرای مرحله دوم خط انتقال فاضلاب روستای عین آباد مشخص شده و به زودی وارد مرحله اجرایی می شود.

بختیاری فر اضافه کرد: طرح ایجاد شبکه جمع آوری فاضلاب در روستای عین آباد تویسرکان در ۲ مرحله با اجرای چهار هزار و ۷۰۰ متر خط انتقال عملیاتی خواهد شد.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان همچنین با ارائه توضیحاتی در خصوص تصفیه خانه  فاضلاب شهر تویسرکان گفت: این تصفیه خانه در قالب ۱۵۳ کیلومتر خط انتقال، ۱۰۰ هزار نفر جمعیت را زیر پوشش قرار می دهد که از این رقم ۱۲۴ کیلومتر شبکه فرعی و ۲۹ کیلومتر شبکه اصلی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha