نماینده مجلس: توسعه شهرستان مطالبه اصلی مردم بستان‌آباد است

تبریز-ایرنا- نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و پیشرفت شهرستان با توجه به ظرفیت های موجود از مطالبات بحق مردم این منطقه است.

غلامرضا نوری روز سه شنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: مردم شهرستان بستان آباد با حضور پرشور و مشارکت بالایی که در انتخابات مجلس یازدهم داشتند، وظیفه ما را برای خدمت رسانی سنگین تر کردند.

وی با بر شمردن اهم اقدامات انجام شده در طول یک سال گذشته در شهرستان بستان آباد گفت: بهسازی آسفالت جاده ترانزیت داخل شهر بستان آباد انجام شده، ولی جا دارد که به رفع نواقص موجود درحوزه آسفالت داخل شهری هم در بستان آباد و تیکمه داش بیشتر توجه شود.

وی با بیان اینکه نواقص راه های اصلی و فرعی و همچنین راه های روستایی آسیب شناسی شده و در حال ساماندهی و تکمیل است، اضافه کرد: با اتمام گاز رسانی به ۲۵ روستای فاقد گاز در بستان آباد، این شهرستان در سال آینده سبز می شود. 

نماینده مردم شهرستان بستان آباد در مجلس شورای اسلامی، تکمیل و تجهیز بیمارستان استاد شهریار بستان آباد بعد از اپیدمی کووید ۱۹ را از خواسته های ضروری و بحق مردم این شهرستان عنوان و اظهار کرد: خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام گرفته، اورژانس بیمارستان تکمیل و راه اندازی بخش های مختلف و تهیه دستگاه سی تی اسکن و استقرار پزشکان متخصص در این بیمارستان را شاهد هستیم.

نوری، تقویت برق شهرستان با توجه به صنعتی و کشاورزی بودن منطقه و اجرای عملیات برق رسانی به پنج روستای فاقد برق و سرعت بخشی به مطالعه و اجرای طرح هادی در روستاها را از دیگر اقدامات یک سال گذشته خود در کسوت نماینده خانه ملت عنوان کرد و افزود: با افتتاح سد «کلقان چای» و پیگیری های لازم برای افزایش تخصیص ها، شاهد رفع مشکل کمبود آب شرب و صنعت و کشاورزی شهرستان خواهیم بود.

وی عزم مدیریتی ، وحدت و همدلی بین مسئولان را برای توسعه و پیشرفت شهرستان یاد آور شد و گفت: به رغم رکود اقتصادی، با تشویق سرمایه گذاری ها و استقرار صنایع جدید در آینده شاهد توسعه بیشتر شهرستان خواهیم بود.

وی قانون گذاری و نظارت را از وظایف اصلی یک نماینده مجلس عنوان کرد و افزود: تا جایی که امکان داشت، در موضوعات و مسائل جاری کشور، منطقه ، اقتصاد ، معیشت، تورم و اوضاع بورس وارد موضوع شدیم و در جهت رفع این مشکات تلاش کرده ایم.

نماینده مردم شهرستان بستان آباد با بیان اینکه وقتی نماینده ای از حوزه انتخابیه خود وارد مجلس می شود، نماینده کل کشور محسوب می شود و باید حرف دل مردم و صدای مردم در مجلس باشد، ادامه داد: ما تلاش کردیم در این راستا حرکت کرده و صدای مردم در مجلس باشیم.

شهرستان ۱۰۰ هزار نفری بستان آباد در ۶۰ کیلومتری شرق تبریز واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha