نخستین جشنواره قصه‌های شیرین کرمانشاه برگزار می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- نخستین جشنواره قصه‌های شیرین کرمانشاه از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و مجله کودک و نوجوان «ویلکان» برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه روز دوشنبه در خصوص برگزاری این جشنواره به خبرنگار ایرنا گفت: جشنواره قصه‌های شیرین کرمانشاه، ‌با موضوع متل‌ها و افسانه‌های بومی، مکان‌ها و آثار تاریخی، مشاهیر شهر، آیین، آداب و رسوم بومی، سوغات و خوراکی‌ها،  ضرب‌المثل‌ها،  مفاخرِ کرمانشاه، نوروزِ کرمانشاه و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

مهناز فتاحی گفت: آثار ارسالی در ۲ بخش: قصه‌گویی (حداکثر پنج دقیقه و فیلم به صورت افقی ضبط شود) و قصه‌نویسی (حداکثر پنج هزار کلمه در قالب word) است.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا پایان فروردین ۱۴۰۰ اعلام کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای ارسال آثار خود از حساب اینستاگرام @anjoman-gheseh.kermanshah و شماره واتس‌آپ ۰۹۱۸۶۸۳۳۰۹۹ استفاده و یا آثار خود را به نشانی ghesehayeshirin@gmail.com ایمیل کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های : ۳۸۳۹۷۶۴۶- ۳۸۳۹۷۶۳۶ تماس بگیرند.

سرخط اخبار استان‌ها