داوران جشنواره معلمان هنرمند معرفی شدند

تهران- ایرنا- مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از معرفی داوران بخش موسیقی محلی، تکخوانی( آوار سنتی) و خوشنویسی جشنواره معلمان هنرمند خبر داد.

 علی رمضانی روز یک شنبه با اشاره به اینکه در بخش داورای مسابقات معلمان هنرمند، از اساتید حرفه‌ای در سطح کشور استفاده شده است تاکید کرد: احمد صدری، صادق چراغی و مریم قره سو نیز داوری بخش موسیقی محلی (تکنوازی و تک‌خوانی) اولین دوره از مسابقات معلمان هنرمند را بر عهده خواهند داشت.

او ادامه داد: در بخش تک‌خوان آوار سنتی منصور اعظمی کیا، جمال الدین منبری و فاضل جمشیدی داوری اولین دوره از مسابقات معلمان هنرمند را بر عهده دارند.

بنابر گزارش وزارت آموزش و پرورش وی داوران بخش خوشنویسی اولین دوره از مسابقات معلمان هنرمند را بر عهده محمد حیدری، حسین غلامی و عین الدین صادق زاده عنوان کرد.

اولین دوره جشنواره معلمان هنرمند به میزبانی استان فارس برگزار می شود و معلمان علاقه‌مند می‌توانند تا ۱۰ اسفند از طریق سایت www.artistteachers.ir در جشنواره شرکت کنند.

 محورهای جشنواره در حوزه‌های آفرینش‌های ادبی، نقد ادبی و هنری، رسانه و فضای مجازی، هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه و هنرهای تجسمی  اعلام شده است

همچنین تولید محتوای آموزشی مبتنی بر برنامه و کتاب‌های درسی در این رویداد هنری از امتیاز ویژه‌ای برخوردار است.

رمضانی پیشتر نیز از "حمید باباوند"، "امیر حسین زنجانبر"، "یداله بهمنی"، "منوچهر اکبرلو" به عنوان داوران بخش نقد اولین دوره از مسابقات معلمان هنرمند نام برده بود

 این جشنواره به‌صورت ملی میزبان تمامی معلمان و فرهنگیان است، کارگروه و دبیرخانه این رویداد در اواخر آذرماه سال جاری (۱۳۹۹) تشکیل شد و زمان ارسال آثار براساس فراخوان جشنواره از ۲۲ دی‌ماه تا ۱۰ اسفندماه (۱۳۹۹) است.

نتایج در ا ردیبهشت سال 1400 اعلام خواهد شد.

داوری به تفکیک رشته صورت خواهد پذیرفت و رتبه‌های اول، دوم، سوم و شایسته تقدیر کشوری بدون در نظر گرفتن جنسیت اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha