موسوی: بازیکن استقلال نباید تمرینات را تحریم کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: بازیکن استقلال نباید تمرین را تحریم کند و شرکت نکردن در تمرینات کار درست و شایسته‌ای برای بازیکن استقلال نیست.

به گزارش ایرنا، «علی موسوی» روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در تمام دهه‌های اخیر با حاشیه روبرو بوده است و این چیز عجیبی در این تیم نیست.

وی افزود: زمانی که در استقلال بازی می‌کردیم این تیم مشکلات مالی داشت و به طور حتم در دهه‌های آینده نیز این معضل وجود خواهد داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: باید فکری اساسی به حال استقلال کرد و این تیم در شرایط درست و اصولی واگذار شود تا یکبار برای همیشه مشکلاتش از بین رود.

موسوی تصریح کرد: بازیکن استقلال نباید تمرینات را تحریم کند؛ به طور حتم تا این مشکلات و حاشیه‌ها از سوی مدیران استقلال برطرف نشود این تیم نمی‌تواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: اگر از من بپرسید مقصر این اتفاقات چه کسی در استقلال است پاسخ خواهم داد مدیرعامل مقصر آن است. یک مدیر باید این مشکلات را حل کرده و امکانات را فراهم کند تا تیم بدون مشکل تمرینات خود را برای ادامه لیگ پیگیری کند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =