سرمربی سپاهان: رنگ لباس داور، تمرکز تیم ما را برهم ریخت

اصفهان-ایرنا-سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان گفت: شباهت رنگ لباس داور با بازیکنان سپاهان، تمرکز و شیرازه تیم ما را برهم ریخت و باعث شد سه گل دریافت کنیم.

به گزارش ایرنا، مهناز امیرشقاقی عصر یکشنبه پس از شکست تیمش مقابل شهرداری سیرجان، در جمع خبرنگاران افزود: بازی خوبی بود و احساس می‌کردم این دیدار، تمرین تیم ملی با بازیکنان خودم است، چون برخی از شاگردانم نیز در تیم مقابل حضور داشتند.

وی با بیان‌اینکه هر ۲ تیم بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند، افزود: در ابتدای بازی درخواست کردیم داور بدلیل شباهت رنگ لباسش با بازیکنان ما، آن را تعویض کند که تا نیمه دوم، این اتفاق رُخ نداد.

امیرشقاقی تصریح کرد: در ۲۵ دقیقه ابتدای دیدار، بازیکنان ما فکر می‌کردند که داور هم که رنگ مشکی پوشیده بود، عضوی از تیم ماست، به همین دلیل سه گل دریافت کردیم که به آن معترض هستیم.

سرمربی سپاهان با بیان‌اینکه خوردن این سه گل، شیرازه تیم ما را به هم ریخت و جبران آن سخت شد، افزود: در کل بازی قشنگی بود و همه عالی بازی کردند.

امیر شقاقی گفت: در این دیدار ۲ بازیکن ما آسیب دیدند و مجبور به تعویض اجباری آنها شدیم که این امر در روند بازی تاثیر گذاشت.

وی در باره عملکرد داوری دیدار نیز گفت: بطور یقین نظر داور با من یکی نیست و دوست داریم در این زمینه کارشناسان نظر دهند.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های سپاهان و شهرداری سیرجان از مرحله نهایی لیگ برتر بانوان کشور، عصر امروز در ورزشگاه صفاییه اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه ۶ بر ۲ از میهمان شکست خورد.

هم‌اکنون شهرداری سیرجان با ۶ امتیاز در صدر جدول، شهرداری بم با چهار امتیاز دوم، وچان کردستان با یک امتیاز سوم و سپاهان بدون امتیاز در رتبه چهارم لیگ برتر بانوان کشور قرار دارد.

سپاهان در هفته سوم دور رفت مسابقات این مرحله ساعت ۱۳ روز شنبه(۹ اسفند) در ورزشگاه صفائیه اصفهان میزبان وچان کردستان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =