۳ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۸
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84237448
منبع: TVkharid | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۰ نفر

برچسب‌ها

تلویزیون های ال جی و سامسونگ؛ قیمت مناسب در مقابل کیفیت بالا

شرکتهای ال جی و سامسونگ دو شرکت با آوازهای چندین ساله و تولید کننده لوازم خانگی و از جمله تلویزیون با بهترین کیفیت‌ها هستند.

همانگونه که شاهد آن هستیم تلویزیون‌های این دو برند در سطرهای نخست جداول رقابت جا خوش کرده‌اند و هر سال نیز با معرفی فناوری‌های جدید به محبوبیت خود در میان کاربران این محصولات میافزایند. تلویزیونهای ال جی و سامسونگ جزو پرمخاطب ترین تلویزیونهای موجود در بازار هستند که از قضا دلیل این محبوبیت، کیفیت خارقالعاده این محصولات است. به عبارتی دیگر این کیفیت است که مسیر پیشرفت را برای این دو برند کرهای باز کرده است که البته در کنار این کیفیت از قیمت‌های منصفانه‌ای نیز برخوردار هستند.

کیفیت تصویر تلویزیونهای ال جی و سامسونگ

تلویزیون‌هایی که این دو شرکت عرضه بازار میکنند دارای کیفیت‌های HD، Full HD، ۴K بوده و این کیفیتها را به صورت واقعی ارائه میدهند. به عبارتی بهتر وقتی از یک تلویزیون ۴K صحبت می‌کنیم منظور ارائه رزولوشن ۳۸۴۰x۲۱۶۰ است و این یعنی صحبت از کیفیتی که حتی محتوای با این کیفیت در بازار کم یافت می‌شود. البته این تلویزیونها در کیفیت ۸K نیز تولید می شوند اما به دلیل بالا بودن قیمت آنها و نبود محتوای ۸K در بازار یافت نمی شوند. اگر بخواهیم کیفیت تلویزیونهای ال جی و سامسونگ را با یکدیگر مقایسه کنیم، واقعا کار دشواری است که یکی را بر دیگری ترجیح داد و این کار را شاید بتوان تنها در بررسی ذرهبینی این تلویزیونها انجام داد که باز نمی توان به این نتایج هم اتکا کرد، زیرا تکنولوژیهایی که در هر کدام از این تلویزیونها به کار رفته است برای رسیدن به مقاصد خاصی طراحی شدهاند که البته در نهایت به یک نقطه ختم میشوند: زیبا به نظر رسیدن تصاویر. تلویزیونهای ال جی و سامسونگ علاوه بر اینکه در رسیدن به این مهم مشترک هستند، در کنار آن به واسطه سیستم عامل هوشمند از هوش مصنوعی استفاده و کاربری آسانی را به ارمغان آورده‌اند.

قیمت تلویزیونهای LED ال جی و سامسونگ

همانگونه که در بالا اشاره شد کیفیت تلویزیون‌های ال جی و سامسونگ بسیار خوب بوده و در کنار آن از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند. این دو شرکت چندین سال است که با ارائه محصولات خود با مناسبترین قیمتها و بهترین کیفیت، فعالیتهای خود را هر روز بیشتر میکنند و دلیل مناسب بودن قیمت تلویزیونهای این دو برند را نمی توان برای جلب مشتری پنداشت؛ زیرا سابقه درخشان آنها نشان از ارائه کیفیت والا برای مناسبت‌های روزمره دارد.

در هر حال قیمت تلویزیون‌های ال جی در مقایسه با قیمت تلویزیون‌های سامسونگ تفاوت زیادی ندارند و همچنین از لحاظ کیفیت هم، همانگونه که اشاره شد در سطور اول جدول رقابت هستند. اگر قصد خرید تلویزیون دارید، به شما توصیه می‌کنیم حتما از محصولات این دو برند و بالاخص تلویزیون‌های ۲۰۲۰ آنها دیدن کنید.

م. خ

منبع: TVkharid | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =