همکاری باشگاه‌های سپاهان و ذوب آهن افزایش می‌یابد

اصفهان-ایرنا- تعامل و همکاری ۲ باشگاه اصفهانی سپاهان و ذوب آهن به منظور پیشرفت ورزش استان اصفهان افزایش می‌یابد.

به گزارش  ایرنا، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان روز یکشنبه با حضور در ستاد باشگاه ذوب آهن، با مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان دیدار و گفت وگو کرد. 

در ابتدای این جلسه مجتبی فریدونی گفت: این ارتباطات و حضور باعث دلگرمی بیشتر ما خواهد بود و امیدوارم حضور ۲ باشگاه درکنار هم ثمرات خیری را در پی داشته باشد.
مدیر عامل باشگاه سپاهان نیز با تبریک انتصاب فریدونی به‌عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان گفت: امیداست شاهد پیشرفت ورزش اصفهان ،کشور و همکاری‌های ۲  باشگاه بزرگ اصفهان باشیم .
دراین جلسه در خصوص ادامه مسابقات لیگ  و همکاری باشگاه ذوب آهن و سپاهان  و برگزاری مسابقات چند جانبهبحث و تبادل نظر شد.
 مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در این جلسه پیشنهاد داد ۲ باشگاه ضمن مکاتبه با فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون  فوتبال آسیا  در خصوص تامین واکسن کرونا برای کادرفنی و بازیکنان تیم های باشگاه فوتبال اقدام کنند.

سپاهان و ذوب آهن ۲ باشگاه ورزشی زیر مجموعه صنایع فولادسازی استان اصفهان هستند که در رشته‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در سال ۱۳۴۷ در شهر اصفهان بنیان‌گذاری شد؛ این باشگاه هم‌اکنون در لیگ برتر فوتبال ایران حضور دارد. مالک این باشگاه، شرکت ذوب‌آهن اصفهان است.

 باشگاه  ذوب آهن اصفهان علاوه بر فوتبال در زمینه والیبال، کشتی، هندبال و دو و میدانی فعالیت می‌کند. 

بر اساس آنچه در سایت باشگاه سپاهان آمده است : در سال ۱۳۳۲ توسط زنده یاد محمود حریری باشگاهی در اصفهان به نام ( شاهین ) راه اندازی شد و در سال ۱۳۴۶ با توجه به انحلال باشگاه ورزشی شاهین در تهران به سپاهان تغییر نام داد.

از اوایل سال ۱۳۷۲ این باشگاه تحت حمایت کارخانه سیمان سپاهان قرار گرفت و با نام " باشگاه فرهنگی ورزشی سیمان سپاهان " به فعالیت خود ادامه داد و  در سال ۱۳۷۹ و پس از یک دوره رایزنی گسترده توسط مسوولین استان و توافق مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، " باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه " که به عنوان یک باشگاه سازمان یافته در اصفهان از سال‌ها قبل فعالیت می‌کرد تیم فوتبال سپاهان را زیر پوشش خود قرار داد تا فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی آن با نام باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان ادامه یابد .

 این باشگاه در رشته‌های ورزشی فوتبال، هندبال، کاراته، شطرنج، شنا، بسکتبال، جودو، تیر اندازی معلولان و جانبازان، والیبال، تکواندو، تنیس روی میز، وزنه برداری، ژیمناستیک، کشتی ،دومیدانی و کوهنوردی در قسمت آقایان و رشته‌های هندبال، بسکتبال، کاراته، بدمینتون، شطرنج، تنیس روی میز، شنا، فوتسال و آمادگی جسمانی در قسمت بانوان فعالیت می‌کند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha