۳ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۱
کد خبرنگار: 3113
کد خبر: 84236991
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ادامه تنش‌آفرینی رژیم صهیونیستی علیه حماس

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی که در صدد متشنج کردن اوضاع علیه نیروهای مقاومت اسلامی در فلسطین اشغالی است، بار دیگر از آزمایش موشکی جدید «جنبش حماس» در نوار غزه خبر داده است.

به گزارش ایرنا، مرکز اطلاع رسانی فلسطین امروز (یکشنبه) به نقل از منابع صهیونیستی گزارش داد که «گردان‌های قسام» شاخه نظامی حماس در راستای ادامه آزمایش‌های موشکی خود برای تقویت توان نظامی‌اش، شامگاه شنبه یک موشک به سمت دریا شلیک کرده است.

رسانه های و مقامات رژیم صهیونیستی در ماههای اخیر بارها از آزمایش موشکهای جدید توسط گروههای مقاومت در غزه خبر داده‌اند، در حالیکه جنبش حماس و دیگر گروههای فلسطینی در این باریکه، از تقویت نظامی خود به عنوان عامل بازدارنده سخن گفته‌اند.

نظامیان صهیونیست که همواره به بهانه‌های مختلف اقدام به بمباران ساکنان نوار غزه می‌کنند، از آزمایشهای موشکی حماس به منظور فضاسازی علیه گروههای مقاومت فلسطینی استفاده کرده است.

گروههای مقاومت اسلامی در نوار غزه تاکید دارند که آزمایشهای موشکی و افزایش توان نظامی خود صرفا به منظور بازدارندگی رژیم صهیونیستی از حمله مجدد به این باریکه صورت می‌گیرد.

به رغم انتشار اخبار در زمینه آزمایش موشکی حماس در نوار غزه، هنوز مسئولان جنبش فلسطینی به این ادعای رژیم صهیونیستی واکنشی نشان نداده‌اند، ولی این جنبش بر آمادگی پاسخگویی به تهاجم نظامیان اشغالگر تاکید کرده است.

رژیم صهیونیستی که همواره از قدرت گرفتن توان نظامی نیروهای فلسطینی ابراز نگرانی می‌کند، در ماههای اخیر با افزایش توان موشکی جنبش حماس در نوار غزه از حملات گسترده پیشین خود فاصله گرفته و به جنگ تبلیغاتی علیه نیروهای فلسطینی روی آورده است .

هفته پیش نیز وبگاه عبری «والاه» مدعی شد که شاخه نظامی حماس در ادامه آزمایش‌های موشکی، چند فروند موشک را از نوار غزه به سمت دریا شلیک کرده است.

«امیر بوخبوط» خبرنگار نظامی این وبگاه عبری زبان گزارش داد که این آزمایش در راستای افزایش قدرت موشکی جنبش حماس صورت گرفته ‌است. وی مدعی شد: جنبش حماس، در آزمایش‌ها در حال افزایش «بُرد» و توسعه «سر جنگی» موشک‌های خود است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha