والیبال نشسته خراسان شمالی به مرحله حذفی رقابت‌های کشور صعود کرد

بجنورد- ایرنا- رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان خراسان شمالی گفت: تیم والیبال نشسته استان در رقابت های لیگ دسته یک والیبال نشسته کشور، با یک شکست و سه پیروزی با صدرنشینی گروه به مرحله حذفی رقابت ها صعود کرد.

برات ایمنی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها برای یاد بود شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با حضور ۲۰ تیم از سراسر کشور در چهار گروه و در سه روز به میزبانی شاهرود برگزار شد.

وی افزود: در این میان والیبال نشسته استان با پیروزی سه بر ۲ برابر تایباد، سه بر ۱ برابر شاهرود میزبان و شکست ۳ بر ۱ در برابر بابل در آخرین بازی به مصاف قم  می رود.

ایمنی با اشاره به حمایت مسوولان از تیم جانبازان و معلولان خراسان شمالی تصریح کرد: با توجه توانمندی والیبال نشسته استان، نیازمند حمایت مسوولان نه تنها از این رشته ورزشی بلکه در سایر رشته های تیم جانبازان و معلولان هستیم.

وی با بیان اینکه ۵۰۰ ورزشکار جانباز و معلول در خراسان شمالی بیمه شده و به صورت سازمان‌یافته فعالیت ورزشی دارند، خاطرنشان کرد: ورزشکاران این هیات در استان بیشتر در رشته های ورزشی تنیس روی میز، تیراندازی با کمان، دو و میدانی، والیبال نشسته، بستکبال با ویلچر، دارت و بوچیا فعالیت می کنند.

خراسان شمالی با ۲۵ هزار ورزشکار بیمه شده دارای ۴۵ هیات ورزشی فعال است.
استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha