شکوری: سیاست ما در نقل و انتقالات سکوت است

تهران- ایرنا- معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: مسلما سیاست باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات سیاست سکوت است تا بتوانیم هرچه بهتر کارهایمان را پیش ببریم. 

ابراهیم شکوری در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص قهرمانی نیم فصل پرسپولیس، اهداف این باشگاه برای ادامه فصل، نقل و انتقالات زمستانی و ... صحبت هایی را انجام داد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

ابتدا در مورد قهرمانی نیم فصل پرسپولیس صحبت کنید، فکر می‌کردید پرسپولیس در پایان نیم فصل بتواند به این عنوان برسد؟

همین ابتدای صحبتم باید یک تشکر جانانه از هواداران، بازیکنان، مربیان و پرسنل باشگاه داشته باشم. همچنین از کسانی که برای پرسپولیس خیلی زحمت می‌کشند اما دیده نمی‌شوند نیز، تشکر ویژه می‌کنم؛ دوستانی که در نگهداری زمین، کارهای پرواز و امور لجستیکی به ما کمک می‌کنند. 

قطعا صدرنشینی ما در نیم فصل حاصل کار و تلاش همه ارکان باشگاه و تیم است که باید تا پایان فصل از آن محافظت کنیم. از روزی که مدیریت جدید آمده تلاش‌مان این بوده که بتوانیم در شرایط سخت به کمک پرسپولیس بیاییم. هواداران ما می‌دانند که در بحث مدیریت چه مشکلاتی وجود داشت اما با صبوری و همراهی آنها توانستیم تا قسمت بزرگی از این مشکلات را حل کنیم. در این راه مدیریت جعفر سمیعی و هیات مدیره و آقای صدری نیز خیلی به ما کمک کرد. ما مسلما در باشگاه پرسپولیس تلاش می‌کنیم تا همیشه به موفقیت برسیم و به موفقیت هم فکر می‌کنیم. البته این را بگویم ما تا روز گذشته بابت قهرمانی نیم فصل خوشحال بودیم و از امروز به فکر ادامه لیگ و آسیا هستیم.

آیا قهرمانی نیم فصل هدف اصلی پرسپولیس بوده یا اهداف دیگری دارید؟

همه ارکان تیم و باشگاه می‌دانند که قهرمانی نیم فصل هدف کوتاه مدت ما بوده است. مسلما هدف اصلی قهرمانی در پایان فصل و البته هدف بزرگتر ما قهرمانی در آسیا است. 

فکر می‌کنید پرسپولیس پتانسیل کسب پنجمین قهرمانی پیاپی لیگ را دارد؟

چرا که نه. البته همه ما می‌دانیم که کارمان در ادامه لیگ چقدر سخت است. همه تیم‌های لیگ مقابل قهرمان چهار دوره پیاپی لیگ انگیزه دارند و می‌خواهند جلوی این قدرت فوتبالی را بگیرند، پس همین مسئله کار ما را سخت می‌کند. ضمن اینکه خیلی‌ها دوست ندارند پرسپولیس به پنجمین قهرمانی پیاپی خود برسد. 

یکی از سیاست‌های جالب مدیریت باشگاه پرسپولیس، انجام امور در سکوت است، در این خصوص هم صحبت می‌کنید؟

از روزی که جعفر سمیعی به باشگاه آمده این سیاست را در پیش گرفته که کار خوبی هم هست. قطعا کارهای مدیریتی، پشتیبانی و لجستیکی باشگاه باید در آرامش پیگیری شود تابه نتیجه برسیم. هواداران ما باید بدانند که خوب نیست ما هر کاری می‌کنیم آن را در بوق و کرنا بکنیم. باشگاه امورات و مشکلات زیادی دارد که باید در آرامش حل شود.

در مورد آخرین وضعیت پرونده بودیمیر چه اخباری وجود دارد؟

ما ۹۹ درصد از مبلغ قرارداد این بازیکن را پرداخت کردیم و فقط باید تایید نهایی از سوی وکیل او اعلام شود. فقط باید سود پول بودیمیر را بدهیم. در کل در پرونده بودیمیر مشکلی وجود ندارد و به زودی با اعلام وکیل این بازیکن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ه باز می‌شود.

از نقل و انتقالات چه خبر؟

سیاست ما در این مورد هم سیاست سکوت است. دقیقا همان کاری که در مورد مهدی ترابی انجام دادیم را در مورد بازیکنان دیگر هم انجام می‌دهیم. یعنی تا زمانی که چیزی قطعی نشود ما اعلام نمی‌کنیم. ضمن اینکه بازیکنی باید به پرسپولیس بیاید که قدر و شان باشگاه را بداند.

شاهد این هستیم که خیلی از بازیکنان در فصل نقل و انتقالات با نام پرسپولیس دست به بازارگرمی می‌زنند، در این مورد چه  صحبتی دارید؟
ما هر بازیکنی را که بخواهیم، مستقیم با باشگاه آن بازیکن وارد مذاکره و صحبت می‌شویم. ما رعایت اصول حرفه‌ای را سرلوحه کارمان قرار دادیم. ما تلاش می‌کنیم نیازهای کادرفنی را برآورده کنیم. البته بازیکنان لیگ برتری دیگر هم باید بدانند هیچ نامی بزرگتر و ارجح‌تر از نام پرسپولیس نیست.

شایعه شده که باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات قرار است هزینه نجومی داشته باشد، این مسئله را تایید می‌کنید؟

اصلا اینطور نیست، ما براساس نیاز تیم و کادرفنی در فصل نقل و انتقالات حضور خواهیم داشت. بعد هم قطعا برای اینکار چارچوب خاص خودمان را داریم. بازیکنان فعلی پرسپولیس در پست خود در ایران و آسیا بهترین هستند پس بازیکنی جذب پرسپولیس می‌شود که اندازه تیم باشد. ضمن اینکه در این مورد قطعا مثل بقیه تیم قراردادی معقول خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha