کلاس‌های ترم دوم دانشجویان دانشگاه علامه‌ از امروز آغاز شد

تهران- ایرنا- مطابق تقویم آموزشی دانشگاه علامه‌ طباطبایی کلاس‌های درسی دانشجویان برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹، از امروز دوم اسفندماه ۹۹ آغاز شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از دانشگاه علامه طباطبایی، بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه علامه‌‍‌ طباطبایی کلاس‌های درسی دانشجویان همچون نیم‌‎سال گذشته در سامانه آموزش مجازی دانشگاه به نشانی atu.iranlms.org برگزار می‌شود.

برگزاری کلاس‌ها طبق تقویم آموزشی در زمان مشخص شده صورت می‌گیرد. به درخواست اساتید امکان ورود به کلاس ۱۰ دقیقه قبل از زمان رسمی کلاس، در این ترم امکان پذیر شده است. دانشجویان پس از ورود استاد می‌توانند وارد کلاس شوند. فایل‌های راهنما و کلیپ‌های آموزشی جهت استفاده از سامانه آموزش مجازی، در صفحه ورودی سامانه، قابل دانلود و مشاهده است.

دروس مشاهده شده در سیستم آموزش مجازی از سامانه‌ گلستان فراخوانی می‌شود. دانشجویان در صورت عدم مشاهده دروس، ابتدا با آموزش دانشکده (جهت حصول اطمینان از انتخاب واحد) و سپس از طریق گفتگوی آنلاین با مرکز یادگیری الکترونیک دانشگاه تماس حاصل کنند.

زمان تخلیه خوابگاه‌های دانشگاه علم و صنعت اعلام شد

همچنین دانشگاه علم وصنعت در اطلاعیه‌ای زمان تخلیه خوابگاه‌های دانشجویی را توسط دانشجویان ارشد اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۷ که ساکن خوابگاه هستند با توجه به اتمام سنوات رفاهی باید تا ۲۲ اسفند ماه نسبت به تسویه حساب و تخلیه خوابگاه اقدام کنند.

چنانچه دانشجویان در مهلت در نظر گرفته شده اقدام به تخلیه وسایل شخصی خود نکنند دانشگاه هیچ مسوولیتی در قبال دانشجو نخواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =