محسن مسن آبادی قهرمان رقابت‌های قوی‌ترین مردان ایران شد

زاهدان- ایرنا- محسن مسن آبادی با ۴۸.۵ امتیاز در فینال رقابت‌های قوی‌ترین مردان ایران به میزبانی شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا رقابت قوی‌ترین مردان کشور گرامیداشت یاد و خاطره سردار دل‌ها سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی»با حضور بیش از ۶٠ ورزشکار در ایرانشهر برگزار شد.

در این رقابت‌های حساس و نفس‌گیر فینال، آیتم‌های جذاب و بسیار سخت برای انتخاب برترین‌های این دوره از رقابت‌ها طراحی شده بود که در نهایت محسن مسن آبادی، محمدرضا تازه رو و رضا قیطاسی توانستند مقام‌های اول تا سوم پانزدهمین دوره رقابت‌های قوی‌ترین مردان کشور را از آن خود کنند. 

همچنین در بخش تیمی تهران الف بر سکوی نخست ایستاد و تیم‌های «تهران ب»، استان مرکزی، استان‌های البرز و سیستان و بلوچستان (بطور مشترک) به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم ایستادند.

عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور میزبانی ایرانشهر را با توجه به شرایط کرونا خوب ارزیابی کرد و افزود: تلاش خواهیم کرد رقابت‌های بین‌المللی قویترین مردان را در سال آینده در این شهرستان برگزار کنیم. 

استاندار سیستان و بلوچستان نیز اظهارداشت: برگزاری اینگونه رقابت‌ها در این استان در راستای معرفی قابلیت‌های این منطقه بسیار مهم است. 

احمدعلی موهبتی بیان کرد: روحیه پهلوانی و جوان مردی در بین قوی‌ترین مردان کشور ستودنی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha