لازمه تداوم جمهوری اسلامی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

اصفهان - ایرنا - معاون اقتصادی سپاه قدس گفت: لازمه تداوم نظام جمهوری اسلامی، مشارکت حداکثری مردم در صحنه انتخابات ۱۴۰۰ است و مردم باید در این رویداد سیاسی حضوری پررنگ داشته باشند.

به گزارش ایرنا، رستم قاسمی پنجشنبه شب در نشست بدون تعارف در تالار سوره اصفهان با برشمردن حساسیت انتخابات آینده در عرصه جهانی افزود: دشمن به دنبال آن است که مردم در انتخابات شرکت نکنند یا مشارکت کمی داشته باشند.

وی اضافه کرد: افراد متدین و انقلابیون باید توجه داشته باشند که حضور مردم در پای صندوقهای رای در راس نیازمندیهای کشور قرار دارد.

معاون اقتصادی سپاه قدس افزود: بر این اساس مشارکت مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در انتخابات ۱۴۰۰ امری ضروری است و باید تلاش شود با وجود گلایه‌هایی که وجود دارد مردم با هر سلیقه و انتخابی در این صحنه حضوری پررنگ داشته باشند.

وی انتخابات سال آینده را بسیار تعیین‌کننده برشمرد و گفت: از سویی اگر افراد نالایق و بدون توجه به روند اقتصادی کشور و عمل به آرمانهای انقلاب انتخاب شوند مردم دیگر قدرت تحمل نخواهند داشت.

قاسمی، مردم برای به ثمر رسیدن و تنومند شدن انقلاب، هزینه‌های زیادی پرداختند بطوریکه دشمن با همه نیرنگ‌های خود نتوانست در مقابل پیشرفتهای کشور به اهدافش دست یابد.

وی تصریح کرد: همانطور که در گام دوم انقلاب به فرموده رهبرمعظم انقلاب جای امیدواری است که آینده خوبی برای ایران وجود دارد و لازمه آن تلاش برای برگزاری انتخاباتی خود با روی کارآمدن افراد موجه است تا بتوانند آینده کشور را مدیریت کنند و در اختیار داشته باشند.

وزیر سابق نفت با اشاره به پیشرفتها و دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: در بخش دفاعی همانند سایر بخشها با وجود اینکه در تحریم قرار داشتیم به پیچیده‌ترین تجهیزات نظامی دست یافتیم.

وی بیان داشت: با توجه ویژه به ظرفیتها و توانمندیهای داخلی از بُعد نیروی انسانی، امکانات و نداشتن نگاه صرف به بیرون از کشور می‌توانیم از سد مشکلات فعلی عبور کنیم.

قاسمی با اشاره به مکتب سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: در این مکتب هر وعده‌ای عملی می‌شد و مسوولان باید با پندگیری و رهروی از آن شهید برای رفع مشکلات کشور و بهبود وضعیت اقتصادی تلاش کنند.

معاون اقتصادی سپاه قدس افزود: امروز نگاه به مسائل اقتصادی کشور موضوع مهمی است و نسخه شفابخش آن توجه به داخل است و باید ریل‌گذاری شرایط اقتصادی کشور را تغییر داد.

رستم قاسمی در سفر ۲ روزه به اصفهان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اصفهان و عصر در نشست بدون تعارف به دعوت تشکل رویش نیروهای انقلاب در تالار سوره و سپس به دعوت جمعیت پیروان ولایت در مسجد صاحب‌الزمان (عج) اصفهان حضور یافت.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها