نمایندگان کرمانشاه یک تساوی و یک شکست در لیگ فوتسال کسب کردند

کرمانشاه- ایرنا- مسابقات هفته اول رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور با یک تساوی و یک شکست برای تیم‌های شاهین و خانه صنعت ۲ نماینده کرمانشاه همراه بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های شاهین و خانه صنعت کرمانشاه عصر امروز (پنجشنبه ۳۰ بهمن) در آغاز رقابت های لیگ دسته اول به ترتیب با نمایندگان زنجان و ایلام مسابقه دادند.

تیم شاهین در کرمانشاه میزبان اسپیناس زنجان بود و در پایان مقابل حریف خود با حساب ۲ بر ۲ متوقف شد.

حامد ایوانی هر ۲ گل شاهین را به ثمر رساند و امیرحسین کشاورز و علی عمویی زاده نیز گلزنان اسپیناس زنجان بودند.

خانه صنعت کرمانشاه نیز در اولین حضور خود در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور به مصاف شهدای چوار ۶۵ ایلام رفت و با حساب ۳ بر ۲ نتیجه را واگذار کرد.

در این مسابقه که به میزبانی ایلام برگزار شد یزدان کوخایی، حسین باسره و مهدی پورفخار برای شهدای چوار گلزنی کردند و مهدی دهقان و میلاد نجفی نیز گلزنان خانه صنعت بودند.

تیم فوتسال خانه صنعت کرمانشاه در گروه اول با آذرخش بندرعباس (فولاد هرمزگان)، شهرداری قرچک،  نماسازان ساحل آبادان، عقاب تبریز، فولاد زرند ایرانیان و شهدای چوار ۶۵ ایلام همگروه شده است.

شاهین کرمانشاه هم با تیم های اسپیناس زنجان، ایرالکو اراک، سفیر گفتمان تهران، آیندگان هرمزگان و مبل کریمی البرز در گروه سوم قرار گرفته است.

مسابقات لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور طی ۲ مرحله برگزار می شود که در مرحله اول از هر گروه ۲ تیم جواز حضور در مرحله بعدی را کسب می‌کنند.

در مرحله دوم نیز تیم های صعود کرده در ۲ گروه ۴ تیمی باهم مسابقه می دهند که در نهایت از هر گروه، یک تیم (در مجموع ۲ تیم) به مسابقات لیگ برتر صعود می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها