محموله کمک های اتاق بازرگانی یاسوج به مناطق زلزله زده شهرستان دنا رسید

یاسوج - ایرنا-رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: محموله کمک های این اتاق و فعالان اقتصادی استان شامل ۲هزار قوطی کنسرو و یکهزار متر پلاستیک به مناطق زلزله زده شهر سی سخت رسید.

جبار کیانی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌پس از بررسی شرایط و نیازسنجی‌های اولیه در ساعت های ابتدایی وقوع زلزله، اعضای اتاق بازرگانی با تهیه بیش از یکهزار متر پلاستیک جهت پوشش وسایل مردم در مقابل باران و برف و بیش از ۲هزار عدد مواد غذایی کنسرو شده به کمک زلزله زدگان شتافتند.

وی بیان کرد: این اقلام با هماهنگی نیروهای امدادی در سطح شهر سی‌سخت و روستاهای اطراف توزیع شد.

مسئولان اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی یاسوج نیز در راستای مسؤلیت های اجتماعی خود از شب گذشته در منطقه مستقر شدند.

کیانی عنوان کرد:با توجه به کوهستانی بودن منطقه و بارش باران و برف هم اکنون وسایل گرم کننده از نیازهای مهم مردم زلزله زده شهر شهرستان دناست،

وی ابراز داشت:همچنین مواد غذایی از جمله نان و کنسرو از دیگر نیازهای مردم این منطقه است.

زلزله ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر ساعت ۲۲ و پنج دقیقه و ۳۴ ثانیه چهارشنبه شب ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ شهر سی ‌سخت مرکز شهرستان دنا را لرزاند. 

مرکز لرزه نگاری کشور اعلام کرد که این زلزله در عمق هشت کیلومتری زمین اتفاق افتاده است. 

بر اساس این گزارش زلزله در فاصله ۱۰ کیلومتری سی‌ سخت، ۱۹ کیلومتری کمه در استان اصفهان و ۲۴ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد رخ داده است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =