۳۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۳
کد خبرنگار: 2218
کد خبر: 84234602
۱ نفر

برچسب‌ها

فیلم کوتاه "قهرمان _ مثل قاسم" در مراحل پایانی تولید

اهواز - ایرنا - فیلم کوتاه " قهرمان - مثل قاسم" به کارگردانی علی و مریم رنجی روایت تلاش‌های چهار دهه جوانان ایرانی با موضوع دفاع مقدس و ورزش کلید خورد و در مراحل پایانی فیلمبرداری قرار دارد.

کارگردان این فیلم کوتاه پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: در این فیلم تمام اتفاقات در گام‌های بلند یک نوجوان رقم میخورد و معنای آن نیز کوتاه نیامدن در مقابل شرایط سخت، فشار ها و دوران جنگ تحمیلی است.
علی رنجی افزود: زمانی که کودکان در محلات مشغول بازی بودند، ناگهان موشکی بر سرشان فرود می آمد و آنها مجبور بودند برای حفظ جان خود دوان دوان به سمت پناهگاهی بروند، اما وقتی متوجه شدند که فشار ها با پایان جنگ نیز تمام نمی شود، تصمیم میگیرند، سرسختانه تر پا به میدان مقابله با مشکلات بگذارند.
این کارگردان گفت: جوانی که نماینده مردم ایران است، وقتی در جنگ پای خود را از دست می دهد، پس از جنگ نیز با تلاش و پشتکار نشان میدهد که با نقص عضو می تواند در عرصه های مختلف جهانی و بین المللی از جمله پارالمپیک گام نهد و بدرخشد.
وی توضیح داد: پیش تولید این فیلم حدود ۲ ما به طول انجامید
رنجی با بیان اینکه محل فیلم بردلری این فیلم کوتاه در اهواز است ادامه داد از جمله عوامل این فیلم کوتاه می‌توان به احسان زرشناس و علی رنجی تهیه کننده، احمد صدیقی، مدیر فیلمبرداری، پریسا مستقیم، مدیر رسانه‌ای و... اشاره کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها