مربی ایرانجوان بوشهر: نتیجه مساوی رضایت‌بخش بود

بوشهر-ایرنا- مربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: این تیم در برابر شهرداری بندرعباس قادر به کسب پیروزی بود ولی در نهایت به نتیجه مساوی دست یافت که با وضعیت کنونی ایرانجوان این نتیجه رضایت‎بخش بود.

به گزارش ایرنا، عبدالله قوسی روز پنجشنبه پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر شهرداری بندر عباس در جمع خبرنگاران افزود: شرایط ایرانجون را همگان درک می‌کنند زیرا تیم در این مدت تمرین نکرده بود ولی با این حال بازی بدی انجام نشد و بازیکنان در حد توان و بضاعت خود ظاهر شدند.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز اظهار داشت: داوری مشکل خاصی نداشت و تیم داوری در مجموع قضاوت خوبی از خود برجای گذاشت.

قوسی ادامه داد: مشکلات ایرانجوان اکنون تا حدودی حل شده و امید است مسئولان کمک کنند زیرا ایرانجوان از هیچ جا کمکی دریافت نمی‌‎کند.

مربی ایرانجوان بوشهر گفت: در تیمی که این همه جوان شایسته دور هم جمع شدند باید به آن کمک شود ولی با این حال نمی‌دانم چرا مسئولان به ایرانجوان کمک نمی‌کنند.

 وی گفت: برای استان ثروتمندی مانند بوشهر کمک به ایرانجوان هزینه زیادی نیست امیدوارم در طول هفته‌های بعدی با رسیدن کمک از سوی مسئولان شکل تیم بهتر و نتیجه‌های مطلوب‎تری کسب کنیم.

قوسی اظهار داشت: از روز بازی با تیم محتشم تبریز اعلام کردم ایرانجوان امسال تیم خوبی دارد و اگر مشکلات بوجود نمی‌آمد جای ما  در بالای جدول بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها