سرمربی شهرداری بندرعباس: این تیم ۹ بازیکن باکیفیت جذب می‏‌کند

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس گفت: این تیم برای تقویت خود در نیم فصل مسابقات لیگ دسته دو ۹ بازیکن باکیفیت جذب خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، حسن اشجاری روز پنجشنبه پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: از روزی که به تیم شهرداری بندرعباس آمدم تصمیم گرفتم تا یک تیم مدعی و شایسته داشته باشیم.

وی در ارتباط با بازی تیمش برابر ایرانجوان بوشهر اظهار داشت: میزبانی بوشهری‌ها همیشه شایسته بوده‌است و امروز این مهم در دیدار با ایرانجوان تکرار شد که در این زمینه از تمامی دست اندرکاران و مسئولان تیم ایرانجوان برای میزبانی قدردانی می‎‌کنم.

سرمربی تیم شهرداری بندر عباس بیان کرد: به طور متقابل در بوشهر نیز همواره میزبان را قابل احترام می‏دانستم و امروز نیز در صحنه‌‎ای که داور گل سالم شهرداری بندرعباس را نگرفت اعتراضی به تصمیمش نکردم.

اشجاری ادامه داد: با این وجود در صحنه‌ای که قصد توصیه درواز‎بان تیم شهرداری به رعایت حرکت جوانمردانه داشتم با نظر داور چهارم از سوی داور مسابقه کارت قرمز دریافت کردم.

وی افزود: در اعتراض به این کارتی که اشتباه داده شد نیز داور اعلام کرد چون کارت قرمز داده شده قادر به برگشت دادن آن نیستم و این وضعیت کار تیمم را در بازی آینده دشوار می‏‌کند.

اشجاری اظهار داشت: از روزی که وارد این فوتبال شدم سطح داوری خوب نیست و این سطح داوری در لیگ دسته ۲ بسیار پایین است زیرا داورانی که پایین هستند نیز قصد ارتقا دادن خود را ندارند.

وی تاکید کرد: داوران باید بازی‌های اروپا و لیگ‌ها را نگاه کنند تا خود را بروز و در قضاوت پیشرفت خوبی داشته باشند.

اشجاری ادامه داد: شهرداری بندرعباس یکی از تیم‌هایی است که بد بسته شده‌است ولی سطح پایین داوری نباید دلیلی برای دلسرد کردن نماینده بندرعباس باشد.

سرمربی شهرداری بندر عباس اظهارداشت: بازی امروز دو وجه متمایز داشت یکی اینکه بازیکنان حریف تمرین نداشتند و این باعث شد تا آنها غیرقابل پیش‌بینی باشند.

وی افزود: بازیکنان ایرانجوان باتجربه بودند و همین شرایط پیش‌بینی ‌می‎‌شد با وجود نداشتن تمرین کافی بتوانند برابر شهرداری بندرعباس خطرناک ظاهر شوند.

اشجاری یادآور شد: از نتیجه بازی راضی نیستم زیرا تیمی که با سیستم  چهار-سه- سه در زمین حریف ظاهر شده به دنبال استفاده  حریف و کسب برد است ولی با این وجود موفق به کسب پیروزی نشدیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =