«یاری» سرمربی شایسته لیگ برتر فوتسال زنان شد

تهران- ایرنا- شهناز یاری از طرف کانون مربیان به عنوان سرمربی شایسته لیگ برتر فوتسال زنان انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال زنان و سرمربی تیم سایپا امروز از طرف کانون مربیان به عنوان سرمربی شایسته لیگ برتر فوتسال زنان انتخاب شد.

وی با اشاره به این انتخاب روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در فصل ۹۷ با سرمربیگری تیم نامی نو اصفهان به قهرمانی در لیگ برتر رسیدیم و همچنین به عنوان سرمربی تیم ملی دانشحویان در مسابقات جهانی بلژیک مقام قهرمانی را بدست بیاوریم. به همین دلیل کانون مربیان عنوان برترین سرمربی سال را به من اهدا کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال زنان و سرمربی تیم سایپا اضافه کرد: به مدت ۲۰ سال است که سرمربیگری فوتسال را انجام می دهم و مهم ترین فاکتوری که به آن رسیدم، تجربه است که طی سالیان سال با سرمربیگری در در تیم ها، رده ها و باشگاهاهی مختلف دشتم و هر کدام برای من نعمت بوده است. حتی سرمربیگری برای ضعیف ترین تیم ها هم دستاروددهایی برایم داشت و به تجربیاتم اضافه کرد و هرسال چیزهای زیادی را یاد می گیرم و تشنه این تجربیات هستم.

مرضیه جعفری هم در مراسم تقدیر از مربیان فوتبال و فوتسال به عنوان سرمربی برتر لیگ فوتبال زنان انتخاب شد. جعفری سرمربی تیم شهرداری بم است که این تیم هفت دوره قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =