برای ادامه انقلاب باید گذشته آن را مورد توجه قرار داد

مشهد- ایرنا- فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: برای ادامه مسیر انقلاب باید به گذشته و نیز شرایط موجود کشور و جهان نیم نگاهی کرد چنانکه رهبر معظم انقلاب نیز با نگاه به ۴۰ سال گذشته که به عنوان مقدمه مسیر بالندگی کشور است بیانیه گام دوم انقلاب را صادر کردند.

سردار یعقوبعلی نظری روز پنجشنبه در اجتماع اقشار مختلف بسیجیان با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب که در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شد افزود: در طول ۴۲ سال گذشته راه سختی را پیموده ایم و برای آن هزینه‌های فراوانی نیز پرداخت کرده‌ایم که افتخار آمیز است.
وی ادامه داد: مهمترین دستاورد انقلاب، تشکیل نظام اسلامی است که در پرتوی استقرار این نظام راه جدیدی پیش روی جهان و جامعه جهانی گشوده شده است و به همین دلیل حفاظت از این انقلاب، واجب الهی است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: امروز در کشورهای اسلامی شاهد غلیان روح مجاهدت مردم در مقابله با دنیای استکبار هستیم که نتیجه آن ضعف و فروپاشی اسرائیل به عنوان نماد استکبار در منطقه است.  

نظری افزود: باید آمریکا را به طور دقیق شناخت و دانست که هم اکنون واقعیت این کشور چیست و به همین دلیل برای شناخت آمریکا باید از منظر امام و ولی خود به آن کشور بنگریم و دشمن خود را بشناسیم و همچنین بدانیم زاویه دید ما نسبت به دشمن چگونه است.

وی با اشاره به نقش بسیج اقشار ادامه داد: سپاه پاسداران در هر چالشی که برای مردم به وجود آید مانند سیل، زلزله و کرونا وظیفه خود می‌داند که در میدان باشد و حلقه وصل سپاه با مردم نیروهای بسیج است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) افزود: سپاه به تنهایی از پس مشکلات شکل گرفته برای مردم بر نمی‌آید ولی در کنار یک ساختار تشکیلاتی مردمی، به عنوان بسیج می‌تواند یاری دهنده باشد و به همین دلیل بسیج در همه اقشار، باید در کنار انجام وظایف خود به فکر توسعه ساختار تشکیلاتی خود نیز باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =