یک هزار و ۷۵۰ واحد مسکونی به مددجویان قزوینی تحویل می‌شود

قزوین - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد استان قزوین گفت: یک هزار و ۷۵۰ واحد مسکونی به مددجویان قزوینی در سال ۹۹ تحویل داده می‌شود.

مهر علی حق گویان روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه بازدید از یک کارگاه تولیدی در شهرستان آوج اظهار داشت: تعداد زیادی از این واحدهای مسکونی تا به امروز در اختیار مددجویان قزوینی قرارگرفته و باقی مانده آنها هم در این چند روز تحویل می شود.

وی با بیان اینکه تامین مسکن محرومان از سیاست های مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) به شمار می رود، افزود: برای نوسازی و بهسازی این واحدهای مسکونی هشت و نیم میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

این مسوول گفت: در راستای همین اقدامات روز گذشته یک مجتمع ۱۲۰ واحدی و امروز نیز یک مجتمع ۱۴ واحدی تحویل مددجویان قزوین شد.

حق گویان اضافه کرد: این واحدهای مسکونی در روستاها با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و در مناطق شهری توسط اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین نوسازی و بهسازی شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان قزوین اظهار داشت: البته در ساخت این واحدهای مسکونی مددجویان هم نقش داشته اند و به هر کدام از مددجویان حداکثر ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحنسه پرداخت شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها