عیدی مددجویان کمیته امداد امام (ره) واریز شد

قزوین - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: عیدی مددجویان کمیته امداد شب گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است.

به گزارش ایرنا، سید مرتضی بختیاری روز پنج شنبه در حاشیه سفر به شهرستان آوج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عیدی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) به اندازه یک ماه مستمری آنها می باشد که امیدواریم کمک حال این مددجویان در شرایط اقتصادی باشد.

وی افزود: توانمند سازی امروز به عنوان ماموریت اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) شناخته می شود که برای این موضوع سه رکن مسکن، اشتغال و فرهنگ سازی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

این مسوول گفت: امسال در کل کشور ۲۰۵ هزار اشتغال برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)  ایجاد شده است که در این زمینه استان قزوین با ایجاد بیش از ۶ هزار شغل در رتبه نخست قرار دارد.

بختیاری اضافه کرد: برای سال ۱۴۰۰ برنامه ریزی گسترده ای در حال انجام است که امیدواریم با توجه به آن برای تعداد بیشتری از مددجویان اشتغال ایجاد کنیم.

وی اظهار داشت: تقویت راهبران شغلی یکی از برنامه های مهم دیگر کمیته امداد امام خمینی(ره) که به وسیله آن می توان تعداد بیشتری از مددجویان را وارد بازار کار کرد.

این مسوول گفت: خوشبختانه این نهاد تا به امروز از راهبران شغلی نتایج بسیار خوبی را گرفته و امیدواریم با تقویت آن بتوانیم اقدامات تاثیرگذاری را در زمینه اشتغال برداریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها