فرماندار: سنقر و کلیایی امسال پذیرای مهمانان نوروزی نیست

کرمانشاه - ایرنا- فرماندار سنقر و کلیایی با تاکید بر اینکه مردم ایام پایانی سال را در خانه بمانند و از سفر پرهیز کنند، گفت: امسال شهرستان سنقر و کلیایی به خاطر سلامت مردم و همشهریان پذیرای مهمانان نورزی نیست.

به گزارش ایرنا؛ «غلامرضا مرتضوی» روز پنجشنبه در جلسه شورای ترافیک و ستاد کنترل و مدیریت تعطیلات نوروزی در سرسرای جلسات شهرداری سنقر، افزود: ادارات و دستگاه‌های مرتبط در شهرستان تدابیر و آمادگی لازم را در ایام پایانی سال از جمله مدیریت تجمعات، ترافیک درون شهری و بازار با توجه به شیوع ویروس کرونا را داشته باشند.

وی اظهار امیدواری کرد با همکاری و همدلی مردم و مسوُولان برنامه‌ریزی و آمادگی خوبی برای ورود به ایام پایانی سال و مدیریت بیماری کرونا داشته باشیم.

وی با بیان اینکه شهرستان سنقر و کلیایی جزء شهرستان های پر خطر از نظر ویروس کرونا است تاکید کرد: با توجه به اهمیت این موضوع می‌طلبد همکاری و همراهی مردم شهرستان با ستاد مدیریت کرونا در این ایام بیش از پیش تداوم داشته باشد.

کنترل ترافیک شهری، محدودیت ورود وسائل نقلیه در مسیر های منتهی به آرامستان و ایجاد موانع و علائم هشداری در سطح شهر از موضوعاتی بود که در این جلسه مورد تاکید فرماندار سنقر و کلیایی قرار گرفت.

همچنین بررسی وضعیت کمربندی شهر سنقر جهت بهره برداری، پارکینگ ماشین های سنگین در شهر سنقر، خط کشی جاده های فرعی و اصلی روستایی، تعمیرات برخی از علائم راهنمایی و رانندگی، ساماندهی وانت های میوه فروش و خودروهای مسافربری شهری از موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

سنقر و کلیایی با ۹۲ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده و دارای ۲۲۰ روستا در قالب هشت دهستان و ۲ بخش مرکزی و کلیایی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها