۳۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۱
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 84234214
۰ نفر

برچسب‌ها

دادستان مشهد: برخورد دستگاه قضا با سارقان جدی است

مشهد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: برخورد دستگاه قضایی با سارقان جدی است و هیچگونه مماشاتی با تهدیدکنندگان امنیت عمومی ندارد.

حسین درودی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از کشفیات مربوط به طرح ثامن نیروی انتظامی در مشهد افزود: پلیس و دستگاه قضایی با کسانی که امنیت مردم را خدشه دار کنند با عزم جدی مبارزه و برخورد می‌کند.
وی ادامه داد: برای مبارزه با سرقت و پیشگیری از وقوع آن اقدامات خوبی در دست انجام است و تمام تلاش خود را برای کاهش جرم سرقت به کار می‌بندیم.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: داشتن حس امنیت حق مردم است و با جدیت از این حق دفاع و در راستای افزایش آن تلاش می‌کنیم از این رو در کشف سرقت، دستگیری و مقابله با سارقان جدی هستیم.

در دهمین مرحله از اجرای طرح "ثامن" در مشهد، ۹۴۲ متهم و سارق دستگیر و مقادیری مواد مخدر و اموال سرقتی کشف و ضبط شد که یکی از این کشفیات قرآن خطی قدیمی روی چرم بود.
طرح ضربتی پلیسی ثامن در پی مطالبه مردم مبنی بر برخورد با جرایم خشن و سرقت در مناطق مختلف شهر از سوی فرماندهی انتظامی مشهد به اجرا درآمده است. 
۲۰۰ واحد کلانتری و پاسگاه انتظامی در استان ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی حفظ نظم اجتماعی در ابعاد گوناگون و تامین امنیت عمومی را بر عهده دارند. از این تعداد ۷۰ واحد انتظامی، ۳۴ کلانتری و هشت سرکلانتری در محدوده شهرستان سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفری مشهد مستقر هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =