طرح‌های توسعه بیمارستان شفا سمنان بهره‌برداری شد

سمنان- ایرنا- طرح‌های توسعه تنها بیمارستان تامین اجتماعی استان سمنان به ارزش ۷۵ میلیارد ریال با حضور مشاور اجرایی معاونت درمان سازمان تامین‌اجتماعی کشور و مسوولان استانی افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان در آیین بهره برداری از طرح های درمانی بیمارستان شفا این شهر گفت: توسعه و تجهیز بخش مراقبت‌های ویژه، بخش دیالیز و خدمات ویژه (وی آی پی) از جمله طرح‌های بهره‌برداری شده  استان سمنان با حضور علیرضا احمدزاده مشاور اجرایی معاونت درمان سازمان تامین‌اجتماعی است.

سید مجتبی اکرم ابراز داشت: چهار تخت بستری در بخش‌های دیالیز و مراقبت ویژه با صرف  ۲۴ میلیارد ریال از جمله طرح‌های افتتاح شده در بیمارستان شفا سمنان است.

وی ادامه داد: خرید چهار دستگاه ونتیلاتور با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال از جمله تجهیزاتی است که در بخش مراقبت ویژه بیمارستان شفا نصب شده است.

وی اضافه کرد:  احداث و تجهیز بخش وی آی پی بیمارستان شفا سمنان از دیگر طرح‌های افتتاح شده با صرف ۴۰ میلیارد ریال اعتبار است.

اکرم تصریح کرد: بین سال‌های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ در زمینه ارتقای خدمات در  پنج بخش بستری، دیالیز و سی‌تی اسکن بیمارستان شفا سمنان با صرف ۵۰ میلیارد ریال اعتبار اقدامات ارزشمندی به منظور تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به بیمه‌شدگان انجام شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان یادآور شد: بیمارستان شفا سمنان دارای ۱۱۲ تخت فعال، بخش اورژانس و بخش بستری است.

وی اضافه کرد: بیمه‌شدگان تامین اجتماعی استان سمنان یک‌ درصد بیمه‌شدگان کشور را تشکیل می‌دهند و هشت درمانگاه ملکی در استان وجود دارد که این تعداد درمانگاه با توجه به جمعیت بیمه‌شدگان استان چشمگیر و مطلوب است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان گفت: سمنان در زمینه سرانه تخت بیمارستانی و سرانه پزشکان متخصص در کشور جزو استان‌های برتر است.

مشاور اجرایی معاونت درمان سازمان تامین‌اجتماعی برای افتتاح طرح‌های توسعه درمانی تامین اجتماعی سمنان به استان سفر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها