زمین لرزه ۴.۱ دهم ریشتری حدفاصل بندخمیر و بندرلنگه خسارتی نداشت

بندرعباس - ایرنا - براساس بررسی های اولیه انجام شده زمین لرزه ای به بزرگی چهار و یک دهم ریشتری ساعت ۱۰ و ۳۶ دقیقه و ۱۷ ثانیه امروز تا کنون خسارت خاصی نداشته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این زمین لرزه در محدوده شهرستان بندرخمیر بوقوع پیوست که تیم ارزیاب به منطقه وقوع این زمین لرزه اعزام شده و با دهیاران منطقه تماس برقرار شده است.

مختار سلحشور بیان داشت: گزارش نهایی بررسی های این زمین لرزه تا ساعتی دیگر جمعبندی می‌شود و نیروهای هلال احمر برای امدادرسانی احتمالی مورد نیاز درحالت آماده باش قرار دارند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: درپی زلزله‌ای به بزرگی ۴.۱ ریشتر  در ساعت ۱۰:۳۶ حد فاصل بندرخمیر و بندرلنگه ، طی تماس های تلفنی با فرمانداران ،بخشداران ، دهیاران شهرستانهای تحت تاثیر این زمین لرزه ، خسارت جدی گزارش نشده که نتایج خسارات احتمالی پس از بررسی و جمعبندی نهایی در اطلاعیه بعدی اطلاع رسانی می شود.

مهرداد حسن زاده  افزود: در همین زمینه  تیم های امدادی و ارزیاب بمنظور بررسی دقیق خسارات احتمالی به مناطق اعزام شده اند و اعضای ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستانهای خمیر و بندرلنگه در وضعیت آماده باش می باشند.
زمین لرزه‌ای به بزرگی چهار و یک دهم ریشتر در ساعت ۱۰ و ۳۶ دقیقه و ۱۷ ثانیه در فاصله ۲۷ کیلومتری بندر خمیر، ۴۳ کیلومتری لافت و ۵۰ کیلومتری بندر کنگ و در عمق ۹ کیلومتری زمین بوقوع پیوست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها