۳۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۸
کد خبرنگار: 1100
کد خبر: 84234100
۰ نفر

برچسب‌ها

همیاران طبیعت در پاسارگاد ساماندهی شدند

شیراز-ایرنا-رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد گفت:در قالب سیاست‌های فرهنگی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و با هدف ارتقای فرهنگ منابع طبیعی ۱۳۵ نفر از دوستداران طبیعت این شهرستان در طرح همیاران طبیعت نام‌نویسی کردند و ساماندهی شدند.

مطلب دریافتی ایرنا به نقل از حسن خسروانیان حاکی است: هدف از اجرای این طرح شناسایی و استفاده از ظرفیت‌های  بالقوه در گروه‌های مختلف مردمی ، تشکل‌ها، دوستداران و علاقه‌مندان به طبیعت است که با نام‌نویسی این گروه‌ها در سامانه و احساس مسوولیت مردم در حفاظت و صیانت از عرصه‌های منابع طبیعی می‌توان به حفظ و نگهداشت بیشتر این عرصه‌ها امیدوار بود.
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پاسارگاد با اشاره به حضور و مشارکت طبیعت دوستان در این طرح بیان کرد: این افراد در قالب محافظان افتخاری وظیفه حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی را در کنار نیروهای منابع طبیعی بر عهده خواهند داشت.
خسروانیان با اشاره به جایگاه همیاران طبیعت در حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی افزود: با توجه به گستردگی عرصه‌های طبیعی پاسارگاد و استقبال خوب مردم و مسوولان شهرستان انتظار می‌رود تعداد بیشتری از مردم در این طرح ملی مشارکت کنند.
وی ادامه داد: ارتقای فرهنگ منابع طبیعی در بین آحاد مردم، مشارکت بیشتر مردم در حفاظت و صیانت از عرصه‌های منابع طبیعی را به دنبال دارد.
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد از همه دوستداران طبیعت و بهره‌برداران و مرتعداران شهرستان خواست برای عضویت و دریافت کارت همیار طبیعت به سامانه همیار طبیعت به آدرس hamyartabiat.frw.ir مراجعه و نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند.
شهرستان پاسارگاد به مرکزیت سعادت شهر در ۱۱۰ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها