۳۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۵
کد خبرنگار: 3197
کد خبر: 84234048
۰ نفر

برچسب‌ها

ریزش برف، ارتباط تلفنی و برق مناطقی از الیگودرز را قطع کرد

الیگودرز - ایرنا - رئیس اداره برق شهرستان الیگودرز گفت: بارش سنگین برف، کولاک و وزش باد موجب قطع برق برخی از مناطق این شهرستان شده است.

اصغر سرلک روز پنجشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: ریزش سنگین برف و وزش باد در بخش های ززوماهرو، ذلقی و بربرود غربی موجب شکسته شدن برخی از شاخه های درختان و برخورد با سیم های انتقال برق شده است.

وی با اشاره به تلاش نیروهای اداره برق برای برطرف شدن مشکل گفت: تاکنون برق منطقه ززوماهرو وصل شده است و تلاش جهت اتصال برق در بخش های ذلقی و بربرود غربی ادامه دارد.

محسن رجبی رئیس اداره مخابرات الیگودرز نیز به ایرنا گفت: در حال حاضر به دلیل قطع برق، سایت های تلفن همراه در بخش ذلقی و بربرود غربی از مدار خارج شده اند و با پایداری جریان برق، ارتباط مخابراتی نیز برقرار می شود.

رئیس اداره هواشناسی الیگودرز هم به ایرنا گفت: هم اکنون ارتفاع برف در ارتفاعات این شهرستان به ویژه منطقه ززوماهرو و ذلقی به ترتیب ۴۰ و ۳۰ سانتیمتر است.

علی یاوری نژاد افزود: ریزش برف تا ساعت ۲۰ امشب ادامه خواهد داشت و به تدریج پایان می یابد، و صبح فردا (جمعه) نیز هوا نیمه ابری تا صاف خواهد بود.

هواشناسی لرستان پیشتر اعلام کرد که با فعالیت سامانه بارشی جدید در استان بارش باران، برف و کاهش دما انتظار می رود.

از اوایل پنجشنبه شب سامانه بارشی جدید در شهرستان الیگودرز فعال شده است و تا جمعه شب ادامه دارد که در این راستا ابرناکی، بارش باران، ریزش برف در نواحی سردسیر، ارتفاعات و گردنه ها، وزش باد شدید لحظه ای و کاهش دما  پیش بینی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها