۳۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۵
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 84234000
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۵۰ انشعاب غیرمجاز برق در لرستان شناسایی شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: ۶۵۰ انشعاب غیرمجاز در استان شناسایی شده است که با اجرای رزمایش جهادی تعدیل مصرف برق جمع‌آوری می شود.

"فریدون خودنیا" روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: رزمایش تعدیل مصرف برق استان از ۳۰ بهمن به مدت ۲ روز با حضور ۳۰۹ نفر نیروی فنی در قالب ۱۲۱ گروه عملیاتی آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این رزمایش با هدف تعدیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با دستگاه های استخراج غیرمجاز ارز در استان اجرا می شود اظهار داشت: در این راستا ۲ هزار و ۲۵۰ دستگاه چراغ معابر، یک هزار و ۶۰۰ دستگاه ساعت نجومی تنظیم و ۱۶ دستگاه رمز ارز غیرمجاز جمع آوری خواهد شد.

وی ادامه داد: روزهای گذشته ۲۱ نقطه مشکوک به استفاده از دستگاه رمز ارز غیرمجاز در استان شناسایی و هماهنگی های لازم با دادگستری و نیروی انتظامی جهت جمع آوری این دستگاه ها انجام شده است.

خودنیا عنوان کرد: در صورت جمع آوری ۶۵۰ انشعاب غیرمجاز در استان ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در مصرف برق استان صرفه جویی خواهد شد و دست سودجویان از تجاوز به اموال عمومی و بیت المال کوتاه می شود.

۵۶۴ هزار و ۷۰۲ مشترک برق خانگی در لرستان  وجود دارد، همچنین ۲ هزار و ۷۳۰ مشترک صنعتی، ۱۳ هزار ۲۲۹ مشترک اداری و هشت هزار و ۸۸۹ مشترک کشاورزی از نعمت برق بهره مند هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =