مردم چهارمحال و بختیاری زلزله سی‌سخت یاسوج را احساس کردند

شهرکرد_ ایرنا_ سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: برخی مردم این استان لرزش ناشی از زلزله سی‌سخت کهگیلویه و بویراحمد را احساس کردند.

خسرو کیانی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: به‌دنبال زمین‌لرزه‌ای به بزرگی۵.۶ دهم درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا در کهگیلویه و بویراحمد، مردم شهرستان لردگان، خانمیرزا، لرزش ناشی از زلزله ساعت ۲۲ و ۵ دقیقه و ۳۴ ثانیه امشب در شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد را احساس کردند.
وی افزود: این زمین‌لرزه هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی برای چهارمحال و بختیاری نداشته است.
کیانی تصریح کرد: ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران چهارمحال و بختیاری آمادگی خود را به‌منظور ارایه هرگونه کمک و اعزام گروه‌های امدادی برای زلزله سی‌سخت را به مسوولان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرده است.
به گزارش ایرنا، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی۵.۶ دهم درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲۲ و ۵ دقیقه و ۳۴ ثانیه امشب چهارشنبه، شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا در کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند.
این زمین‌لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین و در فاصله ۱۰ کیلومتری سی‌سخت در کهگیلویه و بویراحمد، ۱۹ کیلومتری کمه در استان اصفهان و ۲۴ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد رخ داده است.
سی‌سخت در ۳۵ کیلومتری غرب یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد و ۲۵۰ کیلومتری شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha