صیانت از دستاوردهای نظام باید اولویت مسوُولان حراست باشد

کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل حراست استانداری کرمانشاه گفت: رعایت بیطرفی، امانت‌داری و صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باید در اولویت کاری مسوُولان و کارکنان حراست‌های تابعه باشد و کسی که این مسوُولیت خطیر را می‌پذیرد باید در مقابل خطاهای احتمالی بایستد و برخورد قانونی داشته باشد.

به گزارش ایرنا؛ «رضا محمودیان» روز چهارشنبه در نشست آموزشی توجیهی سامانه جامع انتخابات و استعلامات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت ارتباط تصویری با حضور مسوُولان حراست فرمانداری‌ها، معاونین و کارشناسان حراست استانداری‌های سراسر کشور، افزود: توقع از یک نیروی حراستی نسبت به دیگر پرسنل خیلی بیشتر است.

او گفت: یک نیروی حراستی از طریق طی مراحل سخت گزینش و استعلامات متعدد انتخاب می‌شود بنابراین وظیفه داریم به واسطه اعتمادی که به ما شده باید با نهایت تلاش از دستاوردها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاسداری و حفاظت کنیم.

وی مهمترین اهداف در تشکیل حراست‌ها را صیانت از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی، صیانت از کارکنان، حفاظت از اطلاعات و اسناد طبقه‌بندی شده و همچنین حفاظت از اماکن، تاسیسات و اموال بیت المال برشمرد.

او همچنین شناسایی آسیب‌ها، تهدیدها و انجام اقدامات پیشگیرانه در مقابله با توطئه‌ها و نفوذ عوامل بیگانه و ضد انقلاب و جلوگیری از ایجاد نارضایتی را از دیگر اهداف در تشکیل حراست‌ها عنوان کرد.

مدیرکل حراست استانداری کرمانشاه همچنین با اشاره به در پیش بودن برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، توصیه‌ها و تاکیدات لازم را در خصوص حساسیت این انتخابات و اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات برای نظام جمهوری اسلامی و همچنین تلاش در جهت حفظ و صیانت از اعتماد مردم و اتخاذ راهکار مناسب برای حفاظت از اوراق و تعرفه رای مطالبی بیان کرد.

.محمودیان در این نشست به تشریح و تبیین آسیبهای شغلی حراست‌ها پرداخت

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها