۲۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۵
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84233535
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۳۶ مدرسه استثنایی در یکسال گذشته در کشور احداث شده است

اهواز - ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: ۱۳۶ مدرسه جدید استثنایی در کشور در یکسال گذشته به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش ایرنا جواد حسینی روز چهارشنبه در آیین بهره‌برداری از مدرسه استثنایی ایثار ماهشهر بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته ۲۱۰ مدرسه استثنایی در قالب طرح "از خشت تا بهشت" در سراسر کشور ساخته خواهد شد که مدرسه ایثار ماهشهر هشتاد و دومین فضای آموزشی ساخته شده در قالب این طرح است.

وی گفت: نیاز مدارس استثنایی در بخش، اعتبار، تجهیزات و فضا ۱۰ برابر حوزه مدارس عادی کشور است، بر این اساس دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای به ارتقای شاخص‌های آموزش و پرورش استثنایی دارد.

پیش دبستانی و دبستان چهار کلاسه ویژه دانش‌آموزان استثنایی شهرستان ماهشهر درجنوب خوزستان با ۱۸ میلیارد ریال در مساحت یکهزار مترمربع بهره‌برداری شد.

همچنین با حضور رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور مجموعه چمن مصنوعی دانش آموزان استثنایی آموزشگاه بینش شهرستان رامشیر با ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در مساحت ۵۰۰ مترمربع به بهره‌برداری رسید.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در سفری ۲ روزه به خوزستان بهره‌برداری از چند طرح آموزشی و ورزشی و حضور در چند نشست را با مسوولان استانی در برنامه خود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها