خط قرمزی درخدمت به وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده وجود ندارد

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون حمایت از اعضاء و صیانت مرکز وکلای قوه قضاییه گفت: در خدمت به خانواده مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده خط قرمزی نخواهیم داشت.

به گزارش ایرنا، یوسف ادیب‌زاده در دومین جلسه کمیسیون حمایت و صیانت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه که بعدازظهر چهارشنبه با حضور اکثریت اعضاء این کمیسیون برگزار شد، اظهار کرد: کمیسیون باید خود را وقف اهداف مقدس مرکز کند.  

همچنین در این جلسه، اعضا در خصوص نحوه فعالیت کمیسیون و آیین نامه تنظیمی به بحث و بررسی پرداختند و در ادامه نیز حسن نریمانیان به عنوان نایب رئیس و سید امیر رضا انوار به عنوان دبیر کمیسیون حمایت و صیانت معرفی شدند.

تصویب آیین نامه پیشنهادی شورای مرکزی، لزوم معرفی اعضا از سوی هیات مدیره‌های استانی، انجام بررسی‌های لازم در خصوص روسای کمیته‌ها توسط شورای مرکزی، برگزاری جلسات شورای مرکزی هر دو هفته یکبار و برگزاری جلسات کمیسیون به صورت ماهانه، لزوم معرفی افراد واجد شرایط عضویت از سوی کمیته‌های کارشناسان و مشاوران خانواده و لزوم حمایت و صیانت از اعضا در تمام موارد مورد نیاز از جمله مصوبات این جلسه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار جامعه