مانور خودرویی هشدار دهنده و مقابله با کرونا در اهواز برگزارشد

اهواز - ایرنا - مانور خودرویی هشدار دهنده و مقابله با کرونا روز چهارشنبه در سطح شهرستان اهواز انجام شد.

به گزارش ایرنا به دنبال اعلام وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا در چند شهرستان خوزستان، مانور هشداری آمبولانس ها و خودروهای امدادی در سطح شهر اهواز انجام شد تا مردم عادی انگاری را کنار گذاشته و هشدارها را جدی بگیرند.

تعدادی از آمبولانس ها و خودروهای امدادی به همراه کادر درمان در حالی که لباس محافظ بر تن داشتند عصر چهارشنبه در خیابان های اهواز به حرکت درآمدند تا مردم با دیدن آنها متوجه شیوع گسترده انتشار کرونا در استان شوند.

این مانور با حضور خودروهای هلال احمر، آتش نشانی، اورژانس و سپاه در مناطق مرکزی شهر اهواز از جمله خیابان سلمان فارسی(نادری)، و نیز کیانپارس و زیتون کارمندی اهواز انجام شد.

به گفته فرهاد ابول نژادیان رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز روند ابتلا به بیماری و آمار بستری‌های ناشی از کرونا در خوزستان سیر صعودی داشته که این موضوع بسیار نگران کننده است. همچنین کمبود تخت‌های آی سی یو ، یکی از مشکلات این روزهای بیمارستان‌های اهواز و دیگر شهرستان‌های استان است.

وی بیان کرد: بیشترین موارد ابتلا به ویروس کرونا تردد درون شهری، تجمع خانوادگی و حضور در آیین‌های عروسی و عزاست که این موضوع باید جدی گرفته شود.

هم اکنون ۱۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار داشته که ورود و خروج به این مناطق ممنوع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها