درخشش خبرنگاران ایرنای اردبیل در جشنواره ابوذر

اردبیل - ایرنا- چهار خبرنگار ایرنای اردبیل موفق به کسب عناوین برتر در ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان اردبیل شدند.

به گزارش ایرنا، در این جشنواره که آیین اختتامیه آن عصر چهارشنبه برگزار شد، نعمت محسن‌زاده در بخش خبر مقام نخست، مینا میرقاسمی در بخش یادداشت مقام اول ، گیتی طالبی در بخش گزارش رتبه دوم و یعقوب شاددل در بخش تیتر موفق به کسب عنوان دوم شدند.

در این جشنواره یک هزار و ۶۵۶ اثر در ۹ بخش و ۱۰ محور رقابت داشتند.

بر اساس اعلام هیات داوران،  در بخش خبر این جشنواره نعمت محسن زاده از خبرگزاری ایرنا مقام اول، پویان حسنی فرد از خبرگزاری تسنیم مقام دوم و ابراهیم عزیز زاده از خبرگزاری ایکنا موفق به کسب رتبه سوم شدند.

در بخش یاداشت مینا میرقاسمی از خبرگزاری ایرنا رتبه اول، سید مصطفی جمشیدی دوم و جهانگیر نیکخواه و مسلم نوروززاده مشترکا سوم شدند.

در بخش گزارش مهران عقلمند از خبرگزاری فارس مقام نخست، گیتی طالبی از خبرگزاری ایرنا و ونوس بهنود از روزنامه برای اردبیل مشترکا دوم و زهرا رضازاده از خبرگزاری تسنیم و فاطمه شکر زاده از روزنامه برای اردبیل مشترکا سوم شدند.

هیات داوران در بخش تیتر انتخاب اول نداشته و عنوان دوم به یعقوب شاددل از خبرگزاری ایرنا و مقام سوم به نسرین آذر کیش از خبرگزاری تسنیم تعلق گرفت.

در بخش مصاحبه و گفت و گو سعید دست افشان و حاتم رسولی از نشریه الصالحون مقام اول، مهدی جدی از رسانه سبلان ما دوم و حامد قادری از خبرگزاری فارس سوم شدند.

 در بخش عکس موسی تقوی نمین از باشگاه خبرنگاران جوان مقام اول، علی انوار از خبرگزاری ایسنا رتبه دوم و فائزه ندایی از خبرگزاری ایکنا و مهدی همتی از رسانه سبلان ما مشترکا سوم شدند.

 همچنین در آثار تلویزیونی ، انمیشن ، موشن گرافی نیز  اکبر رزمی در بخش گزارش خبری، مهدی خروشی در بخش انمیشن ، مجید علیزاده در بخش گزارش تلویزیونی ، عدالت فرزانه در بخش مستند تلویزیونی ، علی اصغر سرباز در بخش موشن گرافی ، بهنام کمالی در بخش فیلم کوتاه و رسول حاجی زاده در بخش کاریکاتور  بعنوان نفرات برگزیده انتخاب  و مورد تجلیل قرار گرفتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار استان‌ها