نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با نمایندگان معلمان البرز

کرج - ایرنا- نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با نمایندگان معلمان استان البرز با رویکرد تکریمی، آموزشی ، تربیتی و راهبردی عصر چهارشنبه در استانداری البرز برگزار شد.

استاندار البرز در این نشست ضمن قدردانی از حضور وزیر آموزش و پرورش در البرز گفت: عملکرد آموزش و پرورش در شبکه آموزشی شاد بی نظیر است.

عزیزاله شهبازی با اشاره به اینکه ۹۸ درصد معلمان و دانش آموزان این استان عضو شبکه شاد هستند، اظهارداشت: البرز حدود ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد که ۹۸ درصد این جمعیت به شبکه شاد دسترسی دارند و مابقی دانش آموزان از روش های مختلف دیگر زیر پوشش تحصیلی در زیست بوم جدید آموزشی قرار گرفته اند.

وی تصریح کرد: کارهای معلمان البرز درآموزش فضای مجازی بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه معلمان بزرگان جامعه هستند، اضافه کرد: آموزش و پرورش در حوزه تعلیم و تربیت تاثیرگذاری زیادی دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش البرزهم دراین نشست به نگاه اخلاقی و توجه خاص استاندار البرز به حوزه آموزش و پرورش استان پرداخت و یادآورشد: مععلمان البرز در دوران کرونا خوش درخشیدند که همت والای این عزیزان از همان اوایل شیوع ویروس کرونا قابل تحسین است به گونه ای که حتی از مدیرکل آموزش و پرورش البرز جلوتربودند.

سالار قاسمی خاطرنشان کرد: از زمان شروع آموزش مجازی در بستر شبکه شاد تا کنون نشست های مختلفی با مدیران ، معلمان درالبرز برگزار شده است که یک نمونه آن را می توان با به شرکت ۱۰ هزار نفر از معلمان استان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه معلمان البرز درکرونا خوش درخشیدند، یادآورشد: بازدید تیم های استانی و وزارتخانه ای ازمدارس نیزنشان ازاقدامات ارزشمند معلمان دارد.

وی بیان داشت: ۸۰ درصد تولید محتوا ی آموزشی مدارس سمپاد کشور از سوی معلمان البرز صورت گرفته است.

قاسمی تاکید کرد: جهاد معلمان درالبرز برای بالا بردن سرمایه های اجتماعی درسطح بالایی قراردارد.

در این نشست معلمان ازمطالبات، مشکلات و راهکارهای پیشنهادی برای حل یا کاهش مشکلات در حوزه آموزش و پرورش البرز سخن گفتند.

استان البرز ۲۴ هزار فرهنگی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها