کشف ۴۲۳ هزار نوع مواد محترقه در جنوب تهران

تهران- ایرنا- رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: ۴۲۳ هزار نوع مواد محترقه غیرمجاز در انبار یک ساختمان مسکونی در جنوب تهران کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

به گزارش ایرنا از پلیس تهران، سردار علی ذوالقدری روز چهارشنبه اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و جمع آوری مقادیر زیادی مواد محترقه در انبار یک ساختمان مسکونی در حوالی عبدل آباد بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد خبر صحت دارد، اظهار کرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، مالک ساختمان مسکونی با دپو و جمع آوری انواع مواد محترقه قصد دارد با نزدیک شدن به ایام پایانی سال مواد محترقه را در بین قشر نوجوان و جوان توزیع کند.

رئیس پلیس امنیت عمومی در ادامه افزود: با شناسایی هویت مالک ساختمان مسکونی، با هماهنگی های قضائی روز گذشته بیست و هشتم بهمن ماه تیمی از ماموران عملیات پایگاه دهم این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند مالک ساختمان را دستگیر و در بررسی های بیشتر ۴۲۳ هزار عدد انواع مواد محترقه از انباری ساختمان کشف کنند.  

ذوالقدری با بیان اینکه انبار واحد مسکونی با دستور قضائی پلمب شد، ادامه داد: متهم برای سیر مراحل قضائی تحویل مرجع قضائی شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را ۱۰۰ میلیون تومان برآورد کرده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =