سرمربی ذوب‌آهن: تمام تلاشم را برای خروج این تیم از بحران انجام می‌دهم

اصفهان_ایرنا_ سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: همه تلاش خود را برای موفقیت ذوب‌آهن و خارج شدن این تیم از بحران انجام خواهم داد.

 به گزارس ایرنا، مجتبی حسینی عصر چهارشنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن و پس از معارفه به عنوان سرمربی جدید این تیم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از  تصدی هدایت ذوب‌آهن به عنوان یکی از ریشه‌دارترین تیم‌های ایران خوشحالم.

وی افزود: برای خارج کردن ذوب‌آهن از بحران کنونی، همه کوشش خود را در فصل دوم بکار خواهم گرفت.

حسینی با بیان اینکه هنوز فهرستی برای جذب بازیکنان جدید به باشگاه ارائه نداده است، گفت: در حال حاضر باید کیفیت بازیکنان فعلی تیم را بسنجم و بعد در این مورد تصمیم‌گیری کنم.

وی با اشاره به دیدار بعدی تیمش با فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی بسیار سختی را مقابل این تیم در پیش رو داریم ولی ما به تیم خود اعتماد داریم و برای پیروزی تلاش خواهیم کرد.

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: در مورد دستیارانم، کار خود را با همین ترکیب کنونی ادامه خواهم داد و در صورت نیاز، مربی به کادر تیم اضافه می‌کنم.

به گزارش ایرنا، مراسم معارفه مجتبی حسینی به عنوان سرمربی ذوب آهن، عصر امروز با حضور مدیرعامل، هیات مدیره و اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم در ورزشگاه ملت اصفهان برگزار شد. 

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن سه‌شنبه شب در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد: پس از جمع‌بندی هیات مدیره و مذاکرات صورت گرفته، سیدمُجتبی حسینی با مسوولان باشگاه به توافق نهایی رسید و کار خود را با تیم فوتبال ذوب‌آهن آغاز می کند.

محمدمهدی رمضانی افزود: هیات مدیره باشگاه ذوب‌آهن پس از بررسی شرایط گُزینه‌های مدنظر، در نهایت با سپُردن سکان هدایت تیم  فوتبال خود به مُجتبی حسینی، به جمع‌بندی و تصمیم نهایی رسید.

مُجتبی حسینی سابقه هدایت تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و نفت مسجد سلیمان و دستیاری در تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، نساجی مازندران، نفت تهران و پرسپولیس تهران را در کارنامه خود دارد.

وی در فصل جاری هدایت تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان را بر عهده داشت و در نیم فصل با ۱۸ امتیاز در رده دهم لیگ برتر قرار گرفت.

به گزاش ایرنا، رحمان رضایی در فصل جاری سرمربیگری تیم ذوب‌آهن اصفهان را بر عهده گرفت و از ۱۴ بازی فقط یک بُرد کسب کرد بطوریکه این تیم هم اینک با ۱۱ امتیاز در رده چهاردهم لیگ برتر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها