۲۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۵۴
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84233468
۰ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- پلمب کمپ غیرمجاز ترک اعتیاد در مشهد، پلمب واحدهای صنفی مه‌ولات در صورت عدم رعایت دستورالعملهای بهداشتی، کسب رتبه دوم کشوری توسط دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و توزیع ۳۴۵ تبلت بین دانش آموزان نیازمند گناباد از جمله خبرهای کوتاه روز چهارشنبه در خراسان رضوی هستند.

مشهد- فرمانده انتظامی مشهد گفت: یک مرکز غیر مجاز ترک اعتیاد در این شهر مهر و موم شد. سرهنگ عباس صارمی افزود: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر وجود یک کمپ غیرمجاز ترک اعتیاد در حاشیه شهر مشهد پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران کلانتری خلق آباد پس از تحقیقات اولیه و شناسایی محل مورد نظر با هماهنگی قضایی وارد عمل شده و در بازرسی از این مرکز مقادیری اموال مسروقه شامل لوازم خانگی و وسایل خودرو کشف کردند. فرمانده انتظامی مشهد گفت: ۹ معتاد که در این کمپ پذیرش شده بودند به یک مرکز دیگر منتقل شدند و یک متهم در این ارتباط بازداشت شد. 

مه‌ولات- فرماندار مه‌ولات گفت: عادی انگاری باعث افزایش تعداد مبتلایان به کرونا شده لذا واحدهای صنفی در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی  پلمب می شوند. مسعود رنجبر افزود: حداکثر حضور مهمانان در تالارها برای هر سالن ۷۵ نفر است و فعالیت هر تالار نباید از ۲ ساعت بیشتر باشد. امام جمعه مه‌ولات نیز گفت: با اینکه مقرر شده بود در دوشنبه بازار شهر فیض آباد فقط میوه ارائه شود ولی همه اجناس در این بازار در حال فروش است. حجت الاسلام حسین اسلامی افزود: اگر پروتکل ها در بازارها به نحو احسن اجرا شود، روال زندگی مردم به هم نمی خورد. 

مشهد- رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از کسب رتبه دوم کشوری توسط دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در نظام رتبه‌بندی وبومتریک سال ۲۰۲۱ خبر داد. دکتر مسعود طاهری لاری گفت: براساس اعلام پایگاه رتبه‌بندی وبومتریک اسپانیا دانشگاه آزاد اسلامی مشهد توانست در سال ۲۰۲۱ رتبه دوم کشوری را پس از واحد علوم‌ و تحقیقات تهران کسب کند و همچنین در میان همه دانشگاه‌های کشور در جایگاه بیست و هشتم قرار بگیرد. وی با بیان اینکه ۳۰ انجمن علمی در این دانشگاه فعالیت دارند افزود: بر اساس ارزیابی محققان دانشگاه استنفورد و استنادات داده‌های پایگاه اسکوپوس که در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ در مجله Plos Biology منتشر شد چهار استاد برجسته دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در زمره ۲ درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفتند. طاهری لاری افزود: این واحد دانشگاهی در سال جاری در نظام رتبه‌بندی دانشگاه آزاد اسلامی کشور نیز توانست رتبه اول را کسب کند و همچنین در جذب دانشجو برای دومین سال متوالی رتبه اول کشور را کسب کرد.

گناباد- رییس اداره آموزش و پرورش گناباد گفت: در راستای عدالت آموزشی و محرومیت زدایی ۳۴۵ تبلت بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد. حسین احمدی افزود: این تبلتها با همکاری و مشارکت جامعه نیکوکاری ابرار وابسته به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و خیران در مجموع به ارزش هشت میلیارد ریال تهیه و توزیع شده است. وی ادامه داد: در مرحله نخست هم ۱۷۴ تبلت با همکاری این بخشها اواخر دی ماه تهیه و توزیع شده بود. احمدی گفت: توزیع تبلتهای دانش آموزی تا نیمه اسفند ماه ادامه دارد و مجموع تبلتهای توزیعی به ۷۵۰ عدد افزایش می یابد. وی افزود: پنج هزار دانش‌آموز محروم این شهرستان در سال تحصیلی جاری برای تامین مخارج تحصیلی از جمله تهیه گوشی و تبلت نیازمند یاری خیران هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها