پالایش نفت بندرعباس رتبه نخست فروش شرکت‌های گروه نفتی را کسب کرد

بندرعباس- ایرنا- شرکت پالایش نفت بندرعباس رتبه نخست فروش شرکت‌های گروه نفتی و رتبه دوم شاخص فروش و عنوان شرکت پیشرو بیست و سومین همایش ملی شرکت های برتر اقتصاد ایران موسوم به IMI-۱۰۰ را کسب کرد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس عصرچهارشنبه به رسانه ها اعلام کرد: در این رتبه بندی که بر اساس گزارش مالی سال ۱۳۹۸ شرکتها صورت گرفت، ۵۰۰ شرکت برتر مورد تجزیه و تحلیل مالی و اقتصادی قرار گرفتند که بر این اساس شرکت پالایش نفت بندرعباس رتبه اول فروش گروه شرکتهای نفتی و همچنین رتبه دوم شاخص فروش شرکت‌های برتر ایران را کسب کرد.

هاشم نامور افزود: در این همایش از بین شرکت‌های برتر ده شرکت به عنوان شرکت پیشرو ‌بر اساس ارزیابی روند رشد در ٤ سال اخیر معرفی شدند که شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز بر اساس ارزیابی و بررسی شاخص های اقتصادی موفق به دریافت عنوان شرکت پیشرو شد.

وی عنوان کرد: با تلاش های کارکنان این شرکت برای تولید مستمر و بدون وقفه و با انجام نظارت و راهبری مناسب واحدهای عملیاتی، این شرکت رتبه‌های برتر اقتصادی را کسب کرد.

‌به گفته مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس، شرکت‌هایی که در بین ۵۰۰ شرکت برتر قرار گرفتند بنگاه‌های بزرگ اقتصادی کشور هستند که با توجه به عوامل اقتصادی مانند اشتغال زایی، ایجاد ارزش افزوده و در نتیجه افزایش تولید ‌تاثیرگذاری بالایی بر اقتصاد کشور دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها