مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات استان یزد منصوب شدند

یزد - ایرنا - استاندار یزد با صدور احکامی رییس و مسئولان کمیته‌های مختلف ستاد انتخابات استان یزد برای پیگیری امور مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰ را منصوب کرد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری یزد؛ ‌محمدعلی طالبی در حکمی احمد ‌ترحمی ‌معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان یزد منصوب کرد.

در حکمی که از سوی استاندار برای ترحمی صادر شده چنین عنوان شده است: در راستای برنامه‌ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات و فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای شایسته با بهره گیری از همه ظرفیت ها و امکانات استان و رعایت دقیق قوانین و مقررات مربوط به انتخابات و پرهیز و جلوگیری از هرگونه اقدام غیرقانونی و فراقانونی، فضایی امن و پرنشاط برای حضور و رقابت سازنده داوطلبان، ارتقای مشارکت عمومی مردم شریف استان و صیانت از آرای آنان فراهم شود.
همچنین استاندار یزد در احکام جداگانه‌ای دبیر و روسای کمیته‌های مختلف ستاد انتخابات استان یزد را منصوب کرد که در این احکام محمد علی شاه حسینی مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری به عنوان دبیر ستاد انتخابات استان منصوب شده است.

بر اساس احکام صادره، اکرم فداکار  معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ‌یزد به عنوان رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان، مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری به عنوان رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات، مدیرکل حراست استانداری به عنوان رئیس کمیته استعلامات و حراست ستاد انتخابات استان‌، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری به عنوان رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات،  مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به عنوان رئیس کمیته حقوقی ‌ستاد انتخابات، مدیرکل روابط عمومی استانداری به عنوان رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات ‌استان ‌و مدیرکل اداری مالی استانداری و مدیرکل ثبت احوال استان به عنوان اعضای ستاد انتخابات استان منصوب شدند.
سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ششمین دوره‌ی شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =