اعمال محدودیت های جدید کرونایی از اسفند ماه در کرج

کرج- ایرنا- معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج با اعلام اینکه شرایط به لحاظ کرونا حساس شده است، از اعمال محدودیت های جدید کرونایی از اول اسفندماه در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شامگاه چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری کرج،غفور قاسم پور گفت:  ممنوعیت برگزاری هر گونه مراسم، همایش، محافل و تجمع از جمله  محدودیت ها به شمار می رود.

وی اضافه کرد : افزون بر اینکه ممنوعیت تردد خودروها با پلاک غیربومی به  شهرهای تابعه شهرستان کرج  ممنوع می باشد سامانه صدور مجوز تردد ویژه افراد با شرایط خاص نیز متوقف شده  و هر گونه سفر از کرج به سایر نقاط ممنوع است .

قاسم پور ادامه داد: همچنین در خصوص فعالیت صنوف نیز از محدودیت های جدیدی  اعمال و در صورتی که واحد صنفی غیرضروری پس از ساعت ۲۱  فعالیت داشته باشد بدون وقفه و درنگ در پایش های میدانی پلمب خواهد شد.

 فرماندار کرج  شرایط را فوق حساس اعلام کرد و افزود: بر این اساس واحدهای صنفی باید راس ساعت اعلام شده واحد خود را تعطیل کنند.

قاسم پور گفت: همچنین به نظر  می رسد تورهای نوروزی و سفرگردی نیز در آستانه سال جدید با محدودیت های مشابه سال گذشته همراه باشد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات خاطر نشان کرد: از سویی کلانشهر کرج مهیای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ است و در تمامی مراحل کار رعایت دستور العمل ها و شیوه نامه های بهداشتی باید سرلوحه اقدامات باشد.

معاون استاندار البرز با اشاره به محدودیت های جدید کرونایی در کلانشهر کرج افزود:ممنوعیت برگزاری همایش، تجمع عزا و عروسی، تداوم برنامه های آموزشی مراکز علمی بصورت مجازی،منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا چهار بامداد، منع فعالیت صنوف غیر ضروری از ساعت ۲۱،تعطیلی باشگاه های ورزشی، استخرها و مراکز آبی و محدودیت فعالیت آرایشگاه های زنانه و مردانه از این جمله است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها