رعد پدافند ملارد قهرمان لیگ دسته یک هندبال کشور شد

شهرکرد-ایرنا- در پایان مسابقات هندبال قهرمانی دسته‌ یک باشگاه‌های کشور تیم رعد پدافند ملارد تهران به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، بازیکنان تیم رعد پدافند در دیدار نهایی رقابت‌های هندبال قهرمانی لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور در شهرکرد توانستند با نتیجه ۳۲ بر۲۶ از سد تیم فولاد مبارکه ب سپاهان عبور کنند و قهرمان شوند.

همچنین در دیدار رده‌بندی این مسابقات، تیم بیهق‌ دوام سبزوار مقابل تیم آروین‌ مهر شهرکرد به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۳۲ بر ۲۶ به سود خود به پایان رساند.

به‌این‌ترتیب، تیم‌های فولاد مبارکه ب سپاهان و رعد پدافند ملارد تهران با کسب عناوین اول و دوم به لیگ برتر هندبال صعود کردند و بیهق‌ دوام سبزوار و آروین‌ مهر شهرکرد نیز در جایگاه‌های سوم و چهارم ایستادند.

به گزارش ایرنا، در این دوره از مسابقات هندبال قهرمانی لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور که از  ۲۳ بهمن به میزبانی شهرکرد آغاز شد، تیم‌های هندبال کرمانشاه، قنات زارچ، آروین مهر شهرکرد، پارس فولاد سبزوار، لرستان، فرازبام خائیز دهدشت ب، شهرداری جهرم، رعد پدافند و فولاد مبارکه سپاهان برای کسب عناوین برتر در دو گروه با یکدیگر رقابت کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها