تکذیب عقب نشینی نیروهای الحشد الشعبی عراق از غرب الانبار

بغداد-ایرنا-یک منبع مسئول در سازمان الحشد الشعبی عراق امروز برخی شایعات مطرح شده مبنی بر عقب ‌نشینی نیروهای این سازمان از غرب استان الانبار این کشور را تکذیب کرد.

به گزارش ایرنا، یک منبع مسئول در سازمان الحشد الشعبی عراق به پایگاه خبری «المعلومه» این کشور گفت: اخبار منتشر شده مبنی بر عقب ‌نشینی نیروهای الحشد الشعبیِ مستقر در مناطق غربی استان الانبار به خاطر وجود نقشه آمریکا برای هدف قرار دادن این نیروها نادرست است و همه یگان های الحشد الشعبی در مقرهایشان مستقر هستند و هیچ تغییری در حرکت آنها ایجاد نشده است.

وی افزود: نیروهای سازمان الحشد الشعبی هیچ گونه دستوری مبنی بر عقب ‌نشینی دریافت نکرده ‌اند و شایعات مطرح شده درباره عقب ‌نشینی نادرست است. 

این منبع مسئول که پایگاه المعلومه به نام وی اشاره ای نکرد، تاکید کرد: نیروهای امنیتی با پشتیبانی نیروهایی از سازمان الحشد الشعبی هم اکنون در حال عملیات پیشدستانه (علیه تروریستها) در مناطق غربی عراق هستند.

برپایه این گزارش، برخی رسانه‌ها و صفحه ‌های شبکه‌ های اجتماعی پیش از در خبری ادعا کردند که نیروهای سازمان الحشد الشعبی از مناطق غربی عراق به خاطر احتمال هدف قرار گرفته شدن توسط هواپیماهای آمریکایی عقب نشینی کرده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار جهان