استانداری فارس و سازمان صنایع هوایی کشور تفاهمنامه همکاری امضا کردند

شیراز-ایرنا- استانداری فارس و سازمان صنایع هوایی کشور تفاهمنامه چند جانبه همکاری امضا کردند.

به گزارش دریافتی چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، استاندار فارس، در نشست انعقاد این تفاهمنامه، ضمن تاکید بر لزوم حمایت کامل از این تفاهم‌نامه گفت: ما به عنوان پل ارتباطی میان بخش خصوصی و دولت می‌کوشیم تا ظرفیت‌های موجود را معرفی و فعال کنیم.
عنایت‌الله رحیمی، با اشاره به برگزاری نمایشگاه قطع حلقه‌های وابستگی در شیراز (آذرماه ۹۸) و نتایج برگزاری آن بیان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، فارس در قله قرار دارد و در صنعت هوانوردی نیز این جایگاه شناخته شده است.
او ادامه داد: همه دستگاه‌های اجرایی استان در خدمت اجرای تفاهم‌نامه منعقد شده با سازمان صنایع هوایی هستند و ما از تمام ظرفیت‎‌های موجود برای اجرایی شدن اهداف مد نظر این تفاهم‌نامه استفاده خواهیم کرد.
وی، ضمن تاکید بر لزوم حمایت از بخش خصوصی برای فعالیت در صنعت هوانوردی فارس، اظهار داشت: برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت در این بخش باید با جدیت دنبال شود و در این راستا از هیچ حمایتی دریغ نمی‌کنیم.

نقش بانوان در استقرار و استمرار انقلاب بر هیچ کس پوشیده نیست

استاندار فارس، همچنین در همایش تجلیل از بانوان شهیده، جانباز و ایثارگر این استان، رشادت‌ها و ایثارگری‌های بانوان در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی را ستود و گفت: از افزون بر یک هزار شهیده کشور، ۱۹۷ شهیده متعلق به استان فارس است.
رحیمی اضافه کرد: همچنین استان فارس دارای ۱۲۴ جانباز و سه آزاده زن نیز هست.
وی، با اشاره به نقش زنان در انقلاب و مبارزات امام خمینی (ره) بیان داشت: شهدا و رزمندگان حاصل تربیت اسلامی مادران در عرصه‌های مختلف انقلاب هستند و نقش بی‌بدیل بانوان و مادران در استقرار و استمرار انقلاب بر هیچ کس پوشیده نیست.
استاندار فارس ادامه داد: رهبر معظم انقلاب به عنوان پرچم‌دار حرکت انقلاب در گام دوم انقلاب، تاکید فراوانی بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های بانوان در جامعه دارند و در در مبحث تربیت، خانواده، جامعه و کاهش آسیب اجتماعی، زن مسلمان نقشی پُر رنگ دارد.
رحیمی، فعال شدن تشکل‌های زنان و کوشش برای تحقق اهداف آنها را از جمله الزامات کاری جامعه زنان برشمرد و افزود: جامعه و فرهنگ در حال تغییر است و اصول اسلامی نیز نقش مهمی در این تغییرات دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha