تسهیلات خود اشتغالی به سربازان وظیفه پرداخت می‌شود

کرمانشاه - ایرنا - معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به سربازان وظیفه‌ای که دوره‌های مهارت‌آموزی را گذرانده باشند، خبر داد.

سرهنگ «ایرج علیمرادی» روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: سربازانی که متقاضی دریافت تسهیلات خود اشتغالی هستند در زمان خدمت خود می‌توانند با مراجعه به سامانه "سرباز ماهر" نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: علاوه بر ثبت نام، سربازان متقاضی دریافت تسهیلات در دوران خدمت لازم است تا در دوره‌های مهارت آموزی که با همکاری اداره کل آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود، شرکت و مدرک معتبر دریافت کنند.

سرهنگ علیمرادی تصریح کرد: این افراد پس از پایان دوران خدمت مقدس سربازی می‌توانند مبلغ ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون ریال برای طرح های کوچک و متوسط و برای طرح های بزرگ نیز متناسب با کسب و کار خود بیش از ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت کنند.

معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در پایان به سربازان وظیفه توصیه کرد: حتما در دوره های مهارت آموزی که به آنها ابلاغ می شود شرکت و در سامانه یاد شده نیز ثبت نام کنند تا مشمول دریافت تسهیلات خوداشتغالی شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =