اعتبارات خاص به تکمیل زیرساخت های مناطق محروم اختصاص می یابد

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: برای تکمیل زیرساخت‌های عمرانی در شهرستان های کمتر توسعه یافته این استان اعتبارات خاصی در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز چهارشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی پایگاه امداد جاده ای شهرستان ریگان افزود: محور ریگان به نرماشیر از محورهای پرتردد استان کرمان است که در زمینه تسریع در دو بانده شدن آن اقدامات لازم انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: پایگاه های جاده ای در شهرستان ریگان کافی نیست و باید در راستای ساخت، تجهیز و ارتقای آنها اقدامات لازم به عمل آید.

همچنین امروز با حضور استاندار کرمان مرکز فیزیوتراپی هلال احمر شهرستان ریگان افتتاح شد.

فرماندار ریگان در حاشیه سفر استاندار به شهرستان ریگان به خبرنگار ایرنا گفت: این مرکز درمانی با پنج میلیاردریال در محل هلال احمر در زمینه های درمانی، گفتار درمانی فیزیوتراپی خدمات ارائه می دهد.

امین باقری با اشاره به بازدید استاندار کرمان از روند احداث باند دوم ریگان به نرماشیر افزود: استاندار قول مساعد تکمیل دو بانده شد این محور را دادند.

وی اظهار داشت: مرکز بهدداشتی درمانی شهدای رحمت آباد ریگان نیز توسط استاندار کرمان با زیربنای  ۳۵۰ متر مربع  و با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال و سه پزشک، داروخانه و پانسیون پزشک راه اندازی شد.

استاندار کرمان در بدو ورود به شهرستان ریگان با حضور در گلزار شهدای این شهر با نثار گل و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

استاندار کرمان امروز در چهارمین حضور خود در شرق استان کرمان به شهرستان های ریگان، فهرج و نرماشیر سفر کرده است.

شهرستان ریگان در فاصله ۲۸۰ کیلومتری شرق مرکز استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها