جزئیات برگزاری چهارمین کنگره جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان اعلام شد

کرمان- ایرنا- دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان از برگزاری چهارمین کنگره این جمعیت در روز جمعه یکم اسفندماه خبر داد.

محمد فرشاد روز چهارشنبه در گفت‌ و گو با ایرنا افزود: کنگره یا مجمع عمومی عالی ترین رکن جمعیت است و به صورت سالانه باید برگزار شود، لیکن سال گذشته به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا در اسفندماه کنگره جمعیت برگزار نشد.

وی افزود: با موافقت وزارت کشور با برگزاری مجامع عمومی احزاب به صورت الکترونیکی برگزاری کنگره مجازی جمعیت توسعه و آزادی در دستور کار قرار گرفت.

فرشاد گفت: بر این اساس کنگره جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان(تاک) ساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه یکم اسفندماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد و علاقمندان می‌توانند از طریق صفحه اینستاگرام جمعیت به نشانی Taakekerman این برنامه را دنبال کنند.

وی افزود: اعضای جمعیت نیز از بستر دیگری که برای آنها فراهم شده و نشانی آن ارسال خواهد شد بیننده برنامه‌های کنگره خواهند بود و به صورت الکترونیکی در انتخابات شورای مرکزی و بازرسان جمعیت شرکت خواهند کرد.

دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان در خصوص سخنران این کنگره گفت: حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعبدالواحد موسوی لاری عضو ارشد مجمع روحانیون مبارز و  سیدحسین مرعشی سخنران این کنگره هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =